Децата от Клуб 2025 и техните близки вече могат да поискат присъединяване към затворената фейсбук група: https://www.facebook.com/groups/815679607670709 като отговорят на всички три въпроса за членство!
Едно дете може да има повече от един представител (родител, баба, дядо, педагог), както и самото то да бъде член и на групата. Групата няма да включва лица, които нямат връзка с дете от Клуб 2025.
Разбира се, включването не е задължително - то предполага наличие на личен фейсбук профил и на желание за участие при обявените условия. Съжаляваме, ако някои деца няма да имат представител, защото по общи въпроси, свързани с членовете на Клуб 2025, ще се контактува там. Избралите да останат извън групата, най-често пропускат информация и възможности. За тях те няма да бъдат информирани персонално на имейл.
