новини

МАЛКАТА БОРИСЛАВА ИВАНОВА С ТРИ ЗЛАТНИ МЕДАЛА

08 октомври 2012

На 7 октомври в курорта Боровец се проведе ХV Национален шампионат по спортна аеробика.

Плувкинята Георгия печели и в други дисциплини

30 септември 2012

Нашата шампионка по плуване стана републикански шампион по водно спасяване и взе медал на... бягане.

Давид Мавродиев започна новата учебна година със силен старт

На 1 октомври в Стара Загора бяха официално обявени резултатите от Националния младежки литературен конкурс „Моят град - моето бъдеще".

Деница Кинева с медал от международен фестивал

17 септември 2012

От 10 до 16 септември в Лидо ди Йезоло (Италия) се състоя V Международен фестивал на изкуствата „Орфей в Италия".

Давид Мавродиев спечели нови награди

16 септември 2012

Лятната ваканция за нашия поет-каратист завърши така, както и започна - с отличия.

ЕВГЕНИ КАЙРЯКОВ пръв на АМС 2012 с High Distinction

05 септември 2012

В началото на септември бяха обявени резултатите от престижното Австралийско математическо състезание, което се провежда през месец август. Състезанието е на английски език и участниците решават 30 задачи за 60 минути.

Констанца Дюлгерова първа на MUSICCAS

02 септември 2012

17-годишната ученичка в НМУ „Любомир Пипков" - София, спечели наградата на Международния конкурс за млади инструменталисти и вокалисти, организиран от американската музикална компания.

Анна Първанова взе награда и за фотография

Нашата художничка от Пловдив спечели трето място в международен фотоконкурс.

Близначките Димитрови с три награди от Черна гора

31 август 2012

Дарена Светослава и Мария Десислава участваха в Международния фестивал  „Планински венец", който се състоя в град Будва.

Златно лято за Деница Кинева

27 август 2012

Нашата поп певица и пианистка от Бургас украси ваканцията си с куп отличия.

Елица Ганева първа на международния конкурс "Го"

16 август 2012

На 15 август станаха изестни победителите в Международния конкурс за изобразително изкуство „Го", който за втора поредна година е съпътстваща изява към ежегодния международен симпозиум на играещите Го. Домакин на събитието бе Мексико.

И Летисиа Софрониева стана републикански шампион

05 август 2012

На 3 и 4 август, на басейн „Диана" в столицата, се състоя  Държавният лично-отборен шампионат по скокове във вода за всички възрасти.

Eдна сцена събра Моника Азманска от Дубай и близначките Димитрови от Дряново

30 юли 2012

От 27 до 29 юли в малките възрожденски градчета Трявна и Дряново се проведе І Международен младежки фестивал „България - традиции и култура".

Михаел Йорданов - абсолютен републикански шампион

30 юли 2012

От 27 до 29 юли 2012 г. в София се състоя Държавният лично-отборен шампионат по плуване за юноши и девойки старша възраст.

Елица Ганева с ново високо международно отличие

24 юли 2012

На 23 юли станаха известни победителите в поредния месечен конкурс за детски рисунки на он-лайн галерията за детско изобразително изкуство "Look and learn art".

Георгия Кадоглу отново стана абсолютен републикански шампион

23 юли 2012

Нашата Джорджия спечели четири златни медала и четири титли, като две от тях са постигнати с нови национални рекорди.