Георгия Кадоглу е едно от “нашите” деца, които най-често ни радват с новини за успехи и с които ние много се гордеем!

07 юни 2009

На завършилия вчера в Г. Оряховица ІV Международен конкурс за изпълнители на популярна песен "Нова музика" Стелияна взе първата награда.

ОФК - Русе е победителят в „Данониада” 2009

01 юни 2009

Отборът на Общински футболен клуб - Русе е победителят в Х-ото издание на Национален детски футболен турнир „Данониада” 2009. Русенци се наложиха над тима на ФК „Светкавица” (Търговище) с дузпи след 0:0 в редовното време.

Приказките и Ани Първанова

01 юни 2009

Анна Първанова от ОДК - Пловдив откри на 1 юни своята изложба на тема “Приказен свят”.

Анна Първанова открива самостоятелна изложба

27 май 2009

На 1 юни – Ден на детето, Анна Първанова (10 г.) от Пловдив ще има самостоятелна изложба “Приказен свят” в Народната библиотека "Иван Вазов" (Пловдив).

27 април 2009

От тази година фондация “Димитър Бербатов” е партньор на националния детски футболен турнир “Данониада”. Първите мачове за 2009 г. се изиграха на 25 април в Плевен. На стадион „Плевен” в двубой влязоха участващите отбори от Русе, Видин, Габрово, Велико Търново, Ловеч и града-домакин, а победителите в тази фаза Русе и Плевен ще продължат участието си на финалите в София. Графикът на мачовете в останалите 5 зони от първата фаза на „Данониада” е както следва:...

Излезе книгата “Успелите деца на България 2008”

13 април 2009

Луксозното издание включва снимки и информация за децата с одобрена номинация по проекта “Награди за успелите деца на България”.

Нови медали за Георгия - от Белгия

Последните си засега успехи Георгия Кадоглу спечели преди Великден в Антверпен (Белгия). Състезанието е много силно, участват 850 деца, има полуфинали и финали.

Киара с медали и в Русия

06 април 2009

Киара Маджарова се прибра от Русия, където от 3 до 5 април 2009 г. взе участие в Международния турнир по художествена гимнастика в гр. Обнинск “NON STOP CUP 2009”.

Злато за Георгия и в Словакия

22 март 2009

На Международния турнир по плуване в Жилина - Словакия, който се проведе на 20-22 март, в надпревара с по-големи деца Георгия Кадоглу спечели два златни медала.

Елеонела и Марио - републикански вицешампиони

09 март 2009

Републиканският турнир по спортни танци донесе успехи за поморийския клуб: Марио Георгиев - Елеонела Горанова станаха вицешампиони на България за деца до 11 г.

Републиканско злато и национални рекорди за Георгия Кадоглу

28 февруари 2009

На Републиканското първенство по плуване в Пловдив в края на февруари Георгия Кадоглу (10-годишна, от Варна) се състезава в следните дисциплини:

50 м делфин, 100 м съчетано плуване, 100 м бруст и 50 м бруст на всяка от които прави нови национални рекорди! На 100 м бруст и на 50 м бруст Джорджи подобрява националните рекорди и за момчета съответно с време 1.26.24 и 41.00 и така печели 4 златни медала.

Веселейла Янакиева с първа награда от национален конкурс

07 февруари 2009

На Националния конкурс за детска рисунка “Наследници на Дечко Узунов” – Казанлък, Веселейла Янакиева (10-годишна, от София) спечели първа награда.

Киара Маджарова със сребро в Будапеща

24 януари 2009

Киара Маджарова (9-годишна, от Бургас) взе участие в Международния турнир по художествена гимнастика ІІ International RG PGSE Cup Budapest 2009 в Будапеща. Там малката грация спечели 3 сребърни медала - в многобоя, на обръч и без уред.