новини

Георгия е спортист на месец септември във Варна

20 септември 2009

С постиженията си на ХІ-ото Световно първенство по модерен биатлон в Монако нашата Джорджия стана спортист на месеца във Варна и ще участва в класацията "Спортист на годината".

Сони Бохосян живее с театъра

17 септември 2009

Малката пловдивчанка Сони Бохосян, която не спира да работи върху таланта си на театрална актриса, направи проучване за историята на пловдивския Драматичен театър.

Стелияна Христова с две нови първи награди

30 август 2009

Младата поп-певица от Горна Оряховица Стелияна Христова взе участие в два международни фестивала през август и отново стана първа.

Анна Първанова омагьоса и морето

28 август 2009

И за Ани лятото не беше само ваканция. Тя се върна от Бургас, Созопол и Приморско с нови награди и с нови приятели.

Джорджия не слиза от първите места и през ваканцията

09 август 2009

На 25-ия Международен турнир Prince Islands Speedo Swimming Championship KInaliada в Истанбул, който се проведе на 7-8 август с участието на състезатели от цяла Европа, Георгия Кадоглу отново стана първа, след като отново трябваше да премери сили с по-големите!

Нови признания за таланта на Веселейла Янакиева

31 юли 2009

Лятото донесе нови успехи и на нашата изявена художничка Веселейла.

Киара победи над 100 гимнастички от цял свят!

13 юли 2009

На І-ия Международен трунир по художествена гимнастика "OLYMPIA CUP 2009" нашата шампионка взе "своите" три златни медала.

Виктория Василенко e една от най-талантливите млади пианистки на ЕС!

08 юли 2009

Виктория, която беше избрана да представи България в конкурс за млади пианисти от ЕС, получи специалната награда „Талантлив пианист” за изпълнението на Basso ostinato на Родион Шчедрин.

Нови призови места за Киара

06 юли 2009

Киара Маджарова спечели още три медала - този път в София.

Петър Пенков се класира за световно по математика

03 юли 2009

Една страхотна година за нашия математик Петър - винаги на призовата стълбичка!

Киара - двукратна републиканска шампионка!

29 юни 2009

На Републиканския шампионат от Държавния календар по художествена гимнастика Киара отново се представи страхотно и този път стана двукратна републиканска шампионка!

Гергана Николова - републиканска шампионка по художествена гимнастика!

27 юни 2009

Младата грация от клуб "Левски" - София стана републиканска шампионка в категория "Деца"
както в многобоя, така и отборно - с ансамбъла на клуб "Левски".

Маргарит Георгиев - футболен фрийстайлър №1 в Англия

23 юни 2009

Марго спечели кастинга за футболен фрийстайлър №1 в света и се докосна до КЕШ

Отново злато и рекорди за Георгия!

22 юни 2009

Нашата Джорджия спечели нови 2 златни медала и подобри 2 национални рекорда на международно състезание в Турция!

Киара донесе злато и от Турция

21 юни 2009

Два дни след състезанието от Държавния календар в Пловдив Киара триумфира и в Истанбул.

Киара от чисто злато!

18 юни 2009

На завършилия на 17 юни в Пловдив Републикански турнир по художествена гимнастика Киара Маджарова извоюва 3 златни медала!