НАШИТЕ ДЕЦА

клуб 2014

Максимилиан Георгиев 12 г., VI клас, гр. Русе – Математика

Мариам Маврова 13 г., VII клас, гр. Велинград – Поп музика

Марин Йорданов 16 г., X клас, гр. Стражица – Литература

Марина Бояджиева 12 г., V клас, гр. Бургас – Математика, История

Марио Илиев 16 г., X клас, гр. Димитровград – Математика

Мария Василева 8 г., II клас, гр. Смолян – Народно пеене

Мария Делякова 17 г., X клас, гр. София – Математика

Мария Дренчева 9 г., III клас, гр. София – Математика

Мария Кирилова 10 г., IV клас, гр. Русе – Математика

Мария Къчева 9 г. III клас, гр. Сливен – Математика

Мария Манова 8 г., II клас, гр. София – Фигурно пързаляне

Мария Филипова 13 г., VI клас, гр. Пловдив – Карате шинкиокушин

Мария-Десислава Димитрова 18 г., XI клас, гр. Дряново – Акордеон

Мария-Десислава Стойчева 17 г., XI клас, гр. Пловдив – Пиано

Марк Киричев 12 г., VI клас, гр. Варна – Математика

Марко Тодоров 18 г., XII клас, гр. Димитровград (Сърбия) – Карате

Мартин Белчев 16 г., IX клас, гр. Казанлък – Лека атлетика

Мартин Димитров 17 г., X клас, гр. Кюстендил – Физика

Мартин Златев 13 г., VI клас, гр. Свищов – Карате

Мартин Копчев 11 г., V клас, гр. Габрово – Математика, Информатика

Мартина Чан 17 г., XI клас, гр. София – Шотокан карате до

Марчела-Василена Димитрова 15 г., IX клас, гр. Търговище – Танцово изкуство

Матей Матеев 9 г., III клас, с. Марково – Фехтовка

Мелисса Шабан 8 г., II клас, гр. Харманли – Лека атлетика

Мина Николова 13 г., VII клас, гр. София – Китара

Мира Пуйкова 7 г., I клас, гр. Русе – Поп пеене

Мирослав Маринов 17 г., XI клас, гр. Пловдив – Математика

Мирослав Христов 12 г., VI клас, гр. Севлиево – Пиано

Михаела Чорлева 11 г., VI клас, гр. Стамболийски – Джудо

Михаил Иванов 13 г.,VII клас, гр. Харманли – Корабомоделен спорт

Мишел Захариева 10 г., IV клас, гр. Козлодуй – Плуване

Момчил Даскалов 13 г., VII клас, гр. Хасково – Дигитална графика и живопис

Момчил Николов 13 г., VII клас, гр. Разград – Поп пеене, Брейк

Моника Азманска 15 г., X клас, гр. Дубай, ОАЕ – Народно пеене

Моника Димитрова 15 г., IX клас, гр. Бургас – Карате киокушин

Моника Ламбева 14 г., VIII клас, гр. Дряново – Спортно ориентиране/Акордеон