НАШИТЕ ДЕЦА

клуб 2014

Абигейл Ангелова 8 г., III клас, гр. В. Търново – Танцово изкуство

Адриана Ивайлова 7 г., I клас, гр. София – Шотокан карате до

Адриана Узунова 11 г., V клас, с. Копринка, общ. Казанлък – Пиано

Айлин Айдънова 7 г., I клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Айлин Ахмедова 12 г., VI клас, гр. Варна – Карате до

Айсун Селимова 12 г., VI клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Албена Стефанова 10 г., IV клас, гр. Кюстендил – Изобразително изкуство

Алекс Цветанов 12 г., VI клас, гр. София – Математика, Информатика

Александра Борисова 17 г., XI клас, гр. Кюстендил – Народно пеене

Александра Бошнакова 18 г., XII клас, гр. Казанлък – Пиано

Александра Даскалова 9 г., III клас, гр. В. Търново – Пиано, Класически балет / Математика

Александра Димитрова 9 г., III клас, гр. Габрово – Китара

Александра Димова 11 г., V клас, гр. Хасково – Дигитална графика и живопис

Александра Симеонова 15 г., IX клас, гр. Казанлък – Пиано

Александра Тенева 8 г., II клас, гр. Търговище – Поп музика

Александрина Иванова 16 г., X клас, гр. Перник – Народно пеене

Александър Ангелов 10 г., IV клас, гр. Хасково – Спортна аеробика

Александър Атанасов 16 г., X клас, гр. Плевен – Физика, Астрономия

Александър Божилов 9 г., III клас, гр. София – Плуване, Триатлон

Александър Гичев 9 г., III клас, гр. София – Математика

Александър Сръндев 17 г., XI клас, гр. София – Триатлон

Александър Стоянов 18 г., XII клас, гр. Габрово – Шотокан карате до

Александър Танев 13 г., VII клас, гр. Балчик – Поп и рок пеене

Александър Филисян и Георги Попов (екипаж) 15 г. , ІХ клас и 12 г., VI клас, гр. Бургас – Ветроходство

Александър Чергански 17 г., XI клас, гр. София – Математика

Ана-Мария Узунова 10 г., IV клас, гр. София – Пиано

Ангел Андрейчев 13 г., VII клас, гр. Плевен – Математика

Ангел Шерлетов 18 г., XII клас, гр. Казанлък – Физика

Андон Тодоров 11 г., V клас, гр. Благоевград – Математика

Андреа Начева и Катерина Йорданова (дует) 12 г., VI клас и 15 г., IX клас, гр. Разград – Поп пеене

Андрей Гичев 9 г., III клас, гр. София – Пиано

Анжела Тодорова 15 г., IX клас, гр. София – Пиано

Ани Тенева 9 г., III клас, гр. Казанлък – Пиано

Анита Ковачева 12 г., VI клас, гр. София – Изобразително изкуство, Приложно изкуство

Анна Каменова 11 г., V клас, с. Ярджиловци, обл. Перник – Литература

Анна Михалкова 12 г., VI клас, гр. Благоевград – Математика

Анна Първанова 16 г., X клас, гр. Пловдив – Литература, Изобразително изкуство, Фотография

Арзу Юмерова 8 г., II клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Асен Марков 13 г., VII клас, гр. Перник – Математика, Български език, География

Атанас Бунтов 11 г., V клас, гр. Пловдив – Математика

Атанас Илиев 11 г., V клас, гр. Пловдив – Математика

Ахмед Ахмедов 14 г., VIІІ клас, гр. Варна – Карате до