НАШИТЕ ДЕЦА

клуб 2014

Абигейл Ангелова 8 г., III клас, гр. В. Търново – Танцово изкуство

Адриана Ивайлова 7 г., I клас, гр. София – Шотокан карате до

Адриана Узунова 11 г., V клас, с. Копринка, общ. Казанлък – Пиано

Айлин Айдънова 7 г., I клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Айлин Ахмедова 12 г., VI клас, гр. Варна – Карате до

Айсун Селимова 12 г., VI клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Албена Стефанова 10 г., IV клас, гр. Кюстендил – Изобразително изкуство

Алекс Цветанов 12 г., VI клас, гр. София – Математика, Информатика

Александра Борисова 17 г., XI клас, гр. Кюстендил – Народно пеене

Александра Бошнакова 18 г., XII клас, гр. Казанлък – Пиано

Александра Даскалова 9 г., III клас, гр. В. Търново – Пиано, Класически балет / Математика

Александра Димитрова 9 г., III клас, гр. Габрово – Китара

Александра Димова 11 г., V клас, гр. Хасково – Дигитална графика и живопис

Александра Симеонова 15 г., IX клас, гр. Казанлък – Пиано

Александра Тенева 8 г., II клас, гр. Търговище – Поп музика

Александрина Иванова 16 г., X клас, гр. Перник – Народно пеене

Александър Ангелов 10 г., IV клас, гр. Хасково – Спортна аеробика

Александър Атанасов 16 г., X клас, гр. Плевен – Физика, Астрономия

Александър Божилов 9 г., III клас, гр. София – Плуване, Триатлон

Александър Гичев 9 г., III клас, гр. София – Математика

Александър Сръндев 17 г., XI клас, гр. София – Триатлон

Александър Стоянов 18 г., XII клас, гр. Габрово – Шотокан карате до

Александър Танев 13 г., VII клас, гр. Балчик – Поп и рок пеене

Александър Филисян и Георги Попов (екипаж) 15 г. , ІХ клас и 12 г., VI клас, гр. Бургас – Ветроходство

Александър Чергански 17 г., XI клас, гр. София – Математика

Ана-Мария Узунова 10 г., IV клас, гр. София – Пиано

Ангел Андрейчев 13 г., VII клас, гр. Плевен – Математика

Ангел Шерлетов 18 г., XII клас, гр. Казанлък – Физика

Андон Тодоров 11 г., V клас, гр. Благоевград – Математика

Андреа Начева и Катерина Йорданова (дует) 12 г., VI клас и 15 г., IX клас, гр. Разград – Поп пеене

Андрей Гичев 9 г., III клас, гр. София – Пиано

Анжела Тодорова 15 г., IX клас, гр. София – Пиано

Ани Тенева 9 г., III клас, гр. Казанлък – Пиано

Анита Ковачева 12 г., VI клас, гр. София – Изобразително изкуство, Приложно изкуство

Анна Каменова 11 г., V клас, с. Ярджиловци, обл. Перник – Литература

Анна Михалкова 12 г., VI клас, гр. Благоевград – Математика

Анна Първанова 16 г., X клас, гр. Пловдив – Литература, Изобразително изкуство, Фотография

Арзу Юмерова 8 г., II клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Асен Марков 13 г., VII клас, гр. Перник – Математика, Български език, География

Атанас Бунтов 11 г., V клас, гр. Пловдив – Математика

Атанас Илиев 11 г., V клас, гр. Пловдив – Математика

Ахмед Ахмедов 14 г., VIІІ клас, гр. Варна – Карате до

Белослава Стоянова 13 г., VI клас, гр. Пловдив – Литература

Бетина Любенова 14 г., VIII клас, гр. Кюстендил – Тамбура

Биляна Борисова 7 г., I клас, гр. Хасково – Дигитална графика и живопис

Бисера Вълканова 14 г., VII клас, гр. Летница – Изобразително изкуство

Божидар Маринов 9 г., III клас, гр. София – Математика

Божидар Паньов 10 г., IV клас, гр. Кюстендил – Математика

Божидар Саръбоюков 10 г., IV клас, гр. Харманли – Лека атлетика

Божидар Христов 11 г., V клас, гр. София – Гъдулка

Бойко Парлапански 11 г., V клас, гр. Кюстендил – Карате

Бончо Янев 12 г., VI клас, гр. Хасково – Дигитална графика и живопис

Борис Барбов 14 г., VIII клас, гр. София – Математика

Борис Узунов 12 г., VIІ клас, гр. София – Пиано

Борислав Димитров 14 г., VII клас, гр. Варна – Компютърна графика и рисунка, Приложно изкуство

Борислава Божинова 11 г., V клас, гр. Свищов – Математика

Боряна Шенкова 10 г., IV клас, гр. Габрово – Математика

Боян Ганев 7 г., I клас, гр. София – Изобразително изкуство

Бояна Томова 16 г., IX клас, гр. В. Търново – Плуване

Бранимир Павлов 7 г., I клас, гр. София – Плуване

Валентин Митев 10 г., IV клас, гр. Плевен – Шахмат

Валерия Василенко 11 г., VI клас, гр. София – Пиано

Валерия Лозанова 14 г., VIII клас, гр. Габрово – Карате киокушин

Ванеса Делова и Виктория Стоянова (дуо) 13 г., VII клас, гр. Стамболийски – Танцово изкуство

Ванеса Калинкова 8 г., II клас, гр. Бургас – Математика

Василена Конзова 11 г., V клас, гр. Хисаря – Поп музика

Василена Янкова 8 г., II клас, гр. Кюстендил – Народно пеене

Василики Кадоглу 11 г., VI клас, гр. Варна – Плуване

Ведиха Дурсун 17 г., X клас, гр. Хасково - Дигитална графика и живопис

Велимир Кьосев 16 г., X клас, гр. София – Пиано

Велина Иванова 14 г., VIII клас, гр. Варна – Танцово изкуство

Велислав Атанасчев 11 г., IV клас, гр. Летница – Изобразително изкуство

Венета Дончева 10 г., IV клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Венислав Иванов 12 г., VI клас., гр. Варна – Математика

Весела Порчева 12 г., VI клас, гр. София – Народно пеене

Веселин Маркович 9 г., II клас, гр. Варна – Математика

Веселина Ташева 7 г., I клас, гр. Казанлък – Литература

Виктор Василев 7 г., I клас, гр. Пловдив – Цигулка

Виктор Владков , 11 г., V клас, гр. Казанлък – Пиано

Виктор Кожухаров 12 г., VI клас, гр. Русе – Информатика, Математика

Виктор Тренев 13 г., VI клас, гр. София – Цигулка

Виктор Шаовчев 8 г., II клас, гр. Бургас – Математика

Виктория Вучкова 8 г., II клас, гр. Кюстендил – Изобразително изкуство

Виктория Главчева 14 г., VIII клас, гр. Хисаря – Поп пеене

Виктория Денчева 10 г., IV клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Виктория Стрендева 9 г., III клас, гр. Благоевград – Шахмат

Виктория Филипова 9 г., III клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Вилеслава Георгиева 15 г., IX клас, гр. Кюстендил – Изобразително изкуство

Виолета Иванова 9 г., II клас, гр. Бургас – Математика

Владимира Иринчева 14 г., VIII клас, гр. София – Математика

Владина Тихолова 8 г., II клас, гр. Кюстендил – Изобразително изкуство

Вяра Алексиева 10 г., IV клас, гр. Етрополе – Математика

Вяра Казакова 11 г., V клас, гр. Хасково – Дигитална графика и живопис

Габриела Йорданова 11 г., VI клас, гр. Русе – Поп пеене

Георги Атанасов 15 г., X клас, гр. Шумен – Математика

Георги Георгиев 11 г., V клас, гр. Хасково – Дигитална графика и живопис

Георги Гергов 17 г., XI клас, гр. Ловеч – Лека атлетика

Георги Димитров 14 г., VIII клас, гр. София – Класическа китара

Георги Иванов 11 г., V клас, гр. Стамболийски – Гайда

Георги Игнатов 11 г., V клас, гр. Враца – Математика/Шахмат

Георги Кочов 11 г., V клас, гр. Пловдив – Изобразително изкуство

Георги Христов 14 г., VIII клас, гр. Габрово – Математика

Георги Чиколов 11 г., V клас, гр. Пловдив – Пиано

Георги Янков 17 г., XI клас, гр. Варна – Поп пеене

Георги Янчев 10 г., IV клас, гр. София – Изобразително изкуство

Георгия Кадоглу 16 г., X клас, гр. Варна – Плуване/Благотворителност

Гергана Думанова 13 г., VII клас, гр. Ст. Загора – Конен спорт

Гергана Кискинова 13 г., VI клас, гр. Пловдив – Литература

Гергана Пейчева 11 г., V клас, гр. София – Шахмат

Грета Банишка 14 г., VIII клас, гр. София – Спортна гимнастика

Григория Николова и Станислав Иванов 11 г., V клас, гр. Несебър – Спортни танци

Гюнер Али 13 г., VII клас, гр. Хасково – Дигитална графика и живопис

Давид Мавродиев 13 г., VII клас, гр. София – Литература/Благотворителност

Давид Цаков 9 г., III клас, гр. София – Математика

Даниел Иванов 12 г., VI клас, гр. Димитровград – Математика

Даниел Николов 16 г., X клас, гр. Хасково – Бадминтон

Даниела Станимирова 10 г., III клас, гр. София – Фигурно пързаляне

Дарена-Светослава Димитрова 18 г., XI клас, гр. Дряново – Акордеон

Дарина Михова 18 г., XII клас, гр. Димитровград – Карате шинкиокушин

Дария Йорданова 9 г., III клас, гр. Варна – Класически балет

Делина Делчева 9 г., III клас, гр. Хасково – Танцово изкуство

Денислава Пенчева 12 г., VI клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Деница Димитрова 12 г., V клас, гр. Аксаково – Народно пеене

Деница Кинева 11 г., V клас, гр. Бургас – Поп пеене

Деница Михова 12 г., VI клас, гр. Димитровград – Карате шинкиокушин

Деница Щупалова 9 г., III клас, гр. Дупница – Изобразително изкуство

Дея Евтимова 8 г., II клас, гр. Бургас – Изобразително изкуство

Дея Христова 10 г., IV клас, гр. София – Спортно катерене

Джем Мустафа 12 г., VI клас, гр. Русе – Изобразително изкуство

Диана Петрова 10 г., IV клас, гр. Търговище – Пиано

Диана Чаушева 7 г., I клас, гр. София – Народно пеене, Цигулка

Диляна Тодорова 11 г., V клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Димана Мирчева 16 г., X клас, гр. София – Народно пеене

Димитър Балев 15 г., IX клас, гр. Варна – Лека атлетика

Димитър Любенов 15 г., IX клас, гр. София – Математика

Димитър Опърлаков 13 г., VII клас, гр. Варна – Математика, Информатика

Димитър Пенев 13 г., VII клас, гр. Нови пазар – Математика

Димитър Плачков 16 г., X клас, гр. София – Електроника и програмиране

Димитър Русев 11 г., V клас, гр. София – Спортно катерене

Димитър Цонков 15 г., IX клас, гр. Габрово – Тамбура

Димитър Чакъров 13 г., VII клас, гр. Пловдив – Математика, Информатика

Димо Савов 14 г., VIII клас, гр. Силистра – История, Математика

Добромира Малчева 8 г., II клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Добромира Миткова 10 г., IV клас, гр. Варна – Литература, Приложни изкуства

Евгени Кайряков 13 г., VII клас, гр. Пловдив – Математика, Информатика, Физика

Евелина Ангелова 9 г., III клас, гр. Варна – Математика

Елена Георгиева 13 г., VII клас, гр. Варна – Лека атлетика

Елена Диловска 10 г., IV клас, гр. Кюстендил – Изобразително изкуство

Елена Маринова 16 г., X клас, гр. Хасково - Дигитална графика и живопис

Ели Витанова 12 г., VI клас, гр. София – Математика

Елиза Огнянова 15 г., IX клас, гр. Кюстендил – Тамбура

Елиза Панчева 12 г., VI клас, гр. София – Фигурно пързаляне

Елина Чукарова 8 г., II клас, гр. Мадан – Карате шинкиокушин

Елица Василева 11 г., V клас, гр. Варна – Математика

Елица Стефанова 10 г., IV клас, гр. Враца – Пиано

Емил Стефанов 15 г., IX клас, гр. В. Търново - Шахмат

Емилияна Георгиева 10 г., IV клас, гр. Шумен – Математика

Енислав Николов 9 г., III клас, гр. Г. Оряховица – Математика

Жаклин Катърджиева 12 г., VI клас, гр. Бургас – Математика

Жасмин Стоянова 14 г., VIII клас, гр. Варна – Поп пеене

Захари Маринов 12 г., VI клас, гр. Плевен – Математика, Информатика

Захари Тодоров 11 г., V клас, гр. Търговище – Литература

Звезда Игнатова 12 г., VI клас, гр. Варна – Художествена гимнастика

Здравко Баблаков 12 г., VI клас, с. Поликраище, обл. В. Търново – Модерен петобой, Плуване

Зейнеб Якубова 13 г., VI клас, гр. Летница – Изобразително изкуство

Златина Милева 14 г., VIII клас, гр. Варна – Математика

Златомир Трифонов 14 г., VIII клас, гр. Казанлък – Пиано

Ибрахим Игнатов 11 г., V клас, гр. Шумен – Пиано

Ива Иванова 14 г., VIII клас, гр. Плевен – Математика

Ива Стоянова 17 г., X клас, гр. Добрич – Класическа китара, Поп и джаз пеене

Ивайла Жекова 16 г., X клас, гр. Хасково - Дигитална графика и живопис

Ивайла Петрова 11 г., V клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Иван Богоев 12 г., VI клас, гр. Хасково – Дигитална графика и живопис

Иван Ганев 15 г., IX клас, гр. Шумен – Информатика

Иван Герганов 18 г., XII клас, гр. Кърджали – Математика

Иван Иванов 11 г., VI клас, гр. Кюстендил – Карате до

Иван Кръстев 9 г., III клас, гр. Добрич – Карате до

Иван Митов 13 г., VII клас, гр. Кюстендил – Астрономия, Математика

Иван Мочков 9 г., III клас, гр. Свищов – Математика

Иван Панев 16 г., X клас, гр. Хасково – Бадминтон

Ивана Каменова 12 г., VI клас, гр. София – Карате до

Ивана Муцкова 13 г., VII клас, гр. Пловдив – Поп и джаз пеене

Ивелина Колева 12 г., VI клас, гр. Хасково - Дигитална графика и живопис

Ивет Иванова 11 г., V клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Ивета Йорданова 15 г., IX клас, гр. Кюстендил – Изобразително изкуство

Ивета Костова 17 г., X клас, гр. Ямбол – Поп и джаз пеене

Ивета Тодорова 8 г., II клас, гр. Варна – Поп пеене

Иво Песев 15 г., IX клас, гр. Варна – Лека атлетика

Иво Петров 13 г., VII клас, гр. София – Математика, Информатика

Ивона-Сияна Станева 8 г., II клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Илиян Архангелов 9 г., III клас, гр. Добрич – Математика

Илиян Йорданов 16 г., X клас, гр. Варна – Информатика, Математика

Илона Кидикова 13 г., VII клас, гр. Видин – Литература

Искрен Генов 16 г., X клас, гр. Ловеч – Ендуро

Йоан Василев 10 г., IV клас, гр. Плевен – Математика

Йоана Делимаркова 12 г., VI клас, гр. Русе – Пиано

Йоана Дончева 10 г., III клас, гр. Варна – Математика

Йоана Максимова 9 г., III клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Йоана Пенчева 10 г., IV клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Йоана Тихолова 18 г., XI клас, гр. Балчик – Литература, Класическа китара

Йоанна Ортакчийска 14 г., VIII клас, гр. Дупница – Изобразително изкуство

Йордан Петков 10 г., IV клас, гр. Русе – Математика

Йордан Тодоров 8 г., II клас, гр. Пловдив – Пиано

Калина Н . Николаева 10 г., IV клас, гр. Варна – Плуване

Калина Н . Николаева 9 г., III клас, гр. Търговище – Изобразително изкуство

Калоян Василев 10 г., IV клас, гр. Пловдив – Флейта

Калоян Дянков 11 г., V клас, гр. Русе – Математика

Калоян Спиров 14 г., VIII клас, гр. Русе – Математика

Карина Тодорова 8 г., II клас, гр. Бургас - Математика

Катерина Петрова 13 г., VII клас, гр. София – Английски език, История, География

Кирил Димов 10 г., IV клас, гр. Казанлък – Литература

Красимира Дочева 9 г., III клас, гр. Варна - Математика

Крисия Тодорова 10 г., IV клас, гр. Разград – Поп пеене

Кристиан Минчев 13 г., VII клас, гр. Бургас – Математика

Кристиана Кирилова 10 г., ІII клас, гр. В. Търново – Поп пеене

Кристиана Любенова 8 г., III клас, гр. Кюстендил – Тамбура

Кристина Иванова 12 г., VI клас, гр. Севлиево – Ракетомоделизъм

Кристина Кърчева 8 г., II клас, гр. Бургас – Художествена гимнастика

Кристина Петрова 10 г., IV клас, гр. Кюстендил – Народно пеене

Кристина Цветанова 10 г., IV клас, гр. Свищов – Карате до

Кристиян Живков 9 г., III клас, гр. Бургас – Народно пеене

Кристиян Каменов 8 г., II клас, гр. София – Поп пеене

Кристиян Ляпев 14 г., VIII клас, гр. София – Ски алпийски дисциплини

Кристиян Павлов 9 г., III клас, гр. Пазарджик – Поп пеене

Кристиян Станков 15 г., IX клас, гр. Бургас – Карате киокушин

Кристиян Тодоров 13 г., VI клас, с. Горна Малина, обл. София – Пиано

Кристияна Тодорова 9 г., III клас, гр. Дупница – Изобразително изкуство

Кръстина Ангелова 15 г., IX клас, гр. София – Спортно катерене

Ксандриния Капелова 11 г., V клас, гр. В. Търново – Спортни танци

Ксандриния Капелова и Христиан Въгляров 11 г., V клас, гр. Казанлък – Спортни танци

Къонг Виет До 12 г., VI клас, гр. София – Математика

Лидия Ганева 8 г., II клас, гр. Пловдив – Поп пеене

Лили Ралева 11 г., V клас, гр. Бургас – Поп пеене, Пиано

Лиляна Младенова 14 г., VIII клас, гр. Шумен – Народно пеене, Литература

Лорен Босилков 12 г., VI клас, гр. Белене – Карате до

Лъчезар Чавдаров 9 г., III клас, гр. Троян – Математика

Любомира Ангелова 11 г., V клас, гр. Габрово – Изобразително изкуство

Любомира Димитрова 13 г., VII клас, гр. Свищов – Математика

Максимилиан Георгиев 12 г., VI клас, гр. Русе – Математика

Мариам Маврова 13 г., VII клас, гр. Велинград – Поп музика

Марин Йорданов 16 г., X клас, гр. Стражица – Литература

Марина Бояджиева 12 г., V клас, гр. Бургас – Математика, История

Марио Илиев 16 г., X клас, гр. Димитровград – Математика

Мария Василева 8 г., II клас, гр. Смолян – Народно пеене

Мария Делякова 17 г., X клас, гр. София – Математика

Мария Дренчева 9 г., III клас, гр. София – Математика

Мария Кирилова 10 г., IV клас, гр. Русе – Математика

Мария Къчева 9 г. III клас, гр. Сливен – Математика

Мария Манова 8 г., II клас, гр. София – Фигурно пързаляне

Мария Филипова 13 г., VI клас, гр. Пловдив – Карате шинкиокушин

Мария-Десислава Димитрова 18 г., XI клас, гр. Дряново – Акордеон

Мария-Десислава Стойчева 17 г., XI клас, гр. Пловдив – Пиано

Марк Киричев 12 г., VI клас, гр. Варна – Математика

Марко Тодоров 18 г., XII клас, гр. Димитровград (Сърбия) – Карате

Мартин Белчев 16 г., IX клас, гр. Казанлък – Лека атлетика

Мартин Димитров 17 г., X клас, гр. Кюстендил – Физика

Мартин Златев 13 г., VI клас, гр. Свищов – Карате

Мартин Копчев 11 г., V клас, гр. Габрово – Математика, Информатика

Мартина Чан 17 г., XI клас, гр. София – Шотокан карате до

Марчела-Василена Димитрова 15 г., IX клас, гр. Търговище – Танцово изкуство

Матей Матеев 9 г., III клас, с. Марково – Фехтовка

Мелисса Шабан 8 г., II клас, гр. Харманли – Лека атлетика

Мина Николова 13 г., VII клас, гр. София – Китара

Мира Пуйкова 7 г., I клас, гр. Русе – Поп пеене

Мирослав Маринов 17 г., XI клас, гр. Пловдив – Математика

Мирослав Христов 12 г., VI клас, гр. Севлиево – Пиано

Михаела Чорлева 11 г., VI клас, гр. Стамболийски – Джудо

Михаил Иванов 13 г.,VII клас, гр. Харманли – Корабомоделен спорт

Мишел Захариева 10 г., IV клас, гр. Козлодуй – Плуване

Момчил Даскалов 13 г., VII клас, гр. Хасково – Дигитална графика и живопис

Момчил Николов 13 г., VII клас, гр. Разград – Поп пеене, Брейк

Моника Азманска 15 г., X клас, гр. Дубай, ОАЕ – Народно пеене

Моника Димитрова 15 г., IX клас, гр. Бургас – Карате киокушин

Моника Ламбева 14 г., VIII клас, гр. Дряново – Спортно ориентиране/Акордеон

Надежда Димитрова 16 г., X клас, гр. София – Математика

Надежда Златанова 13 г., VI клас, гр. Пловдив – Литература

Найден Йорданов 13 г., VI клас, гр. Алзира, Валенсия (Испания) – Вдигане на тежести

Наталия Владимирова 16 г., X клас, гр. Бургас – Пиано, Народно пеене

Нгуен Чи Зунг 19 г., XII клас, гр. София – Математика

Неделя Самоковлиева 11 г., VI клас, гр. Свищов – Лека атлетика

Никол Георгиева 9 г., III клас, гр. Русе – Информатика

Никол Джоргова 15 г., IX клас, гр. Кюстендил – Изобразително изкуство

Никол Димова 9 г., III клас, гр. Русе – Танцово изкуство

Никол Колева 11 г., V клас, гр. Пловдив, №859 – Джу джицу/Изобразително изкуство

Никол Радева 11 г., V клас, гр. Силистра – Танцово изкуство

Никола Максимов 11 г., V клас, гр. Габрово – Математика, Информатика

Никола Николов 16 г., X клас, гр. Разград – Поп пеене

Николай Благоев 14 г., VIII клас, гр. София – Математика

Николай Георгиев 14 г., VII клас, гр. Търговище – Поп, рок и джаз пеене

Николай Димитров 13 г., VII клас, гр. Русе – Пиано

Николай Маринов 13 г., VII клас, гр. Пловдив – Пиано

Ния Маркова 9 г., III клас, гр. Дупница – Изобразително изкуство

Ния-Сирма Петрова 13 г., VII клас, гр. София – Пиано

Ноел Николов 13 г., VII клас, гр. Пловдив – Карате шинкиокушин

Огнян Арсов 10 г., IV клас, гр. Варна – Математика

Орлин Кучумбов 14 г., VIII клас, гр. Бургас – Математика, Физика

Павел Братанов 11 г., IV клас, гр. Бургас – Математика

Павел Димитров 16 г., X клас, гр. Аксаково – Акордеон

Павел Стефанов 13 г., VII клас, гр. Враца – Пиано

Памела Газдова 14 г., VIII клас, гр. Летница – Изобразително изкуство

Патриция Колева 14 г., VIII клас, гр. Разград – Поп пеене

Петко Казанджиев 15 г., IX клас, гр. В. Търново – Математика

Петър Божилов 14 г., VIII клас, гр. София – Плуване

Петър Гайдаров 18 г., XII клас, гр. Пловдив – Математика

Петър Дюлгеров 12 г., VI клас, гр. София – Пиано

Петър Чернокожев 13 г., VII клас, гр. Габрово, №223 – История, География, Математика/Литература

Петя Аршинкова 16 г., X клас, гр. Пловдив – Тенис на корт

Петя Михайлова 15 г., IX клас, с. Студена, обл. Перник – Народно пеене

Пламена Стойнова , 9 г., III клас, гр. Сливен – Информационни технологии

Полина Павлова 13 г., VII клас, гр. София – Плуване

Поля Иванова 8 г., II клас, гр. Бургас – Поп пеене

Преслав Николов 15 г., IX клас, гр. Пловдив – Карате шинкиокушин

Радин Тихолов 11 г., IV клас, гр. Кюстендил – Изобразително изкуство, Фотография/Карате до

Радина Пенчева 8 г., II клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Радко Василев 10 г., IV клас, гр. Карнобат – Литература

Радослава Кръстева 12 г., VI клас, гр. Кюстендил – Тамбура

Радост Атанасчева 11 г., IV клас, гр. Летница – Изобразително изкуство

Ралица Апостолова 9 г., III клас, гр. Летница – Изобразително изкуство

Ралица Йончева 17 г., XI клас, гр. Габрово – Пиано

Рафаил Андреу 13 г., VII клас, гр. Силистра – Шотокан карате до

Рая Апостолова 12 г., V клас, гр. София – Спортна гимнастика

Рая Сръндева 8 г., II клас, гр. Кюстендил – Художествена гимнастика

Рая Цонева 12 г., VI клас, гр. Габрово – Математика

Рени Герова 13 г., VI клас, гр. Стамболийски – Танцово изкуство

Росина Шейтанова 12 г., VI клас, гр. Кюстендил – Тамбура, Литература

Румен Василев 17 г., XI клас, гр. София – Математика

Румен Иванов 11 г., IV клас, гр. Враца – Математика

Румен Николов 17 г., XI клас, гр. София – Шахмат

Русана Тончева 11 г., IV клас, гр. Бургас – Математика

Самуил Лечев и София Коларова 15 г., IX клас, гр. Несебър – Спортни танци

Светлин Василев 11 г., V клас, гр. Свищов – Карате

Светозар Дочев 9 г., III клас, гр. Кюстендил – Изобразително изкуство

Сесил Сабри 9 г., II клас, гр. Търговище – Поп музика

Сибел Зейнелова 19 г., XII клас, гр. Казанлък – Пиано

Сибел Мохамедова 9 г., III клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Силвия Гелина 11 г., V клас, гр. Пловдив – Математика

Симеон Каранов 13 г., VII клас, гр. Пловдив – Виолончело

Симона Петрова 10 г., IV клас, гр. Кюстендил – Народно пеене

Симона Симова 7 г., I клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Симона Статева 19 г., XII клас, гр. Разград – Поп пеене

Славина Тенева 8 г.,ІII клас, гр. Благоевград – Цигулка

Снежана Стоянова 13 г., VII клас, гр. Добрич – Литература

СОУ „Николай Катранов“, II „б“ клас, гр. Свищов– Благотворителен проект

СОУ „Николай Катранов“, X „б“ клас, гр. Свищов – Благотворителен проект

София Чернишкова 12 г., VI клас, гр. София – Пиано

Станислав Ванев 16 г., IX клас, с. Марино поле, обл. Пловдив – Триатлон

Станислав Щерев 18 г.,XII клас, гр. Варна – Физика, Математика

Стела Димитрова 11 г., V клас, гр. Габрово – Тамбура

Стефан Трифонов 12 г., VI клас, гр. Варна – Поп пеене

Стефани Алексиева 12 г., VI клас, гр. Варна – Поп пеене

Стефани Георгиева 15 г., VII клас, гр. Енгера (Испания) – Изобразително изкуство, Компютърна графика и рисунка

Стилияна-Роса Матева 13 г., VII клас, с. Рудник, обл. Бургас – Народно пеене

Стилян Алексиев 12 г., VI клас, гр. Етрополе – Математика

Стоян Гечков 17 г., XI клас, гр. Пловдив – Български език и литература, Химия

Стоян Маринов 13 г., VII клас, гр. Варна – Математика

Татяна Стоянова 15 г., IX клас., гр. Исперих – Народно пеене

Теодор Трифонов 12 г., VI клас, гр. Търговище – Спортна гимнастика

Теодора Върбанова 13 г., VII клас, гр. Варна – Поп пеене

Теодора Гълъбова 9 г., III клас, гр. Варна – Класически балет

Теодора Даскалова 9 г., III клас, гр. В. Търново – Пиано, Класически балет/Математика

Теодора Маринова 16 г., X клас, гр. София – Класически балет

Теодора Тодорова 13 г., VIII клас, гр. Бургас – Шотокан карате до

Теодора Филчев а 12 г., VI клас, гр. Хисаря – Поп пеене

Тереза Тодорова 10 г., IV клас, гр. Русе – Пиано

Фернандо Васев 7 г., I клас, гр. Търговище – Танцово изкуство

Филип Баев 12 г., VI клас, гр. Варна – Математика

Филип Киров 10 г., IV клас, гр. Враца – Математика

Филип Чукаров 11 г., V клас, гр. Мадан – Карате шинкиокушин

Филипа Тодорова 12 г., VI клас, гр. Дупница – Изобразително изкуство

Фуете Данс Студио 13 г., VII клас, гр. Варна – Танцово изкуство

Хасан Игнатов 11 г., V клас, гр. Шумен – Пиано

Хелена Калайджиева 9 г., III клас, гр. Казанлък – Пиано

Христина Анастасова 17 г., XI клас, с. Коларово, обл. Благоевград – Литература

Христина Савова 14 г. VIII клас, гр. Г. Оряховица – Ракетомоделизъм

Християн Стоянов 16 г., X клас, гр. Габрово – Лека атлетика

Християн Трифонов 14 г., VIII клас, гр. Варна – Литература

Христо Златев 11 г., V клас, гр. Бургас – Шотокан карате до

Цветан Николов 13 г., VII клас, гр. П. Тръмбеш – Изобразително изкуство, Фотография

Цветелина Николова 14 г., VIII клас, гр. Казанлък – Таекуондо WTF

Цветелина Стефанова 13 г., VII клас, гр. Русе – Математика, История

Цветомира Калоферова 13 г., VI клас, гр. Пловдив – Литература

Цонко Цонев 8 г., II клас, гр. Попово – Изобразително изкуство

Чавдар Лалов 14 г., VIII клас, гр. Плевен – Математика

Школа балет при ОДК 12 г., VI клас, гр. Варна – Танцово изкуство

Школа „Парисов” (група) 9 г., III клас, гр. Стамболийски – Танцово изкуство

Щефан Ипри 10 г., IV клас, гр. Кюстендил – Изобразително изкуство

Юлиана Мур 10 г., IV клас, гр. Севлиево – Поп пеене

Яна Димитрова 14 г., VII клас, гр. Севлиево – Поп музика

Яница Щерева 9 г., III клас, гр. Варна – Математика

Ясен Г . Георгиев 15 г., IX клас, гр. Свиленград – Информатика и ИТ

Ясен Г . Георгиев 18 г., XII клас, с. Вардим, обл. В.Търново – Математика

Ясен Пенчев 9 г., III клас, гр. Габрово – Изобразително изкуство

„Стамболино“ (вокална група) 12 г., VI клас, гр. Стамболийски – Поп пеене