НАШИТЕ ДЕЦА

клуб 2010

Магдалена Томова 9 г., Велико Търново - Математика

Магдалена Томова 9 г., Велико Търново - Плуване

Максим Славоев 10 г., Габрово – Математика, Английски език

Максимилиан Георгиев 8 г., Русе - Математика

Маргарита Балимезова 10 г., София - Шахмат

Маргрет Русева 17 г., Свищов - Социален проект

Мариам Маврова 9 г., Велинград – Популярна музика

Мариела Апостолова 12 г., Пловдив – Народно пеене

Мариела Лентова 11 г., Пловдив – Народно пеене

Марина Русева 16 г., Трявна – Приложни изкуства

Марио Илиев 12 г., Димитровград - Математика

Мария Бакова 8 г., Пловдив – Народно пеене

Мария Гецова 18 г., Русе – Литература (поезия)

Мария Денисиева 14 г., София – Лека атлетика (бягане, скок дължина)

Мария Десислава Димитрова 13 г., Дряново - Акордеон

Мария Димитрова 17 г., Монтана - Литература

Мария Марева 12 г., София – Художествена гимнастика

Мария Пулина 12 г., Разлог – Бойни изкуства (таекуондо WTF)

Мария Тончева 9 г., Пловдив – Народно пеене

Мария-Йоана Тенева 11 г., Казанлък - Пиано

Мария-Магдалена Кирева 11 г., Хасково - Изобразително изкуство

Мариян Драганов 11 г., Пловдив - Литература

Мариян Михалев 11 г., Стара Загора – Скокове на батут

Марияна Савова 15 г., Горна Оряховица - Авиомоделизъм

Марк Киричев 8 г., Варна - Математика

Марко Станоевич 14 г., Кюстендил – Бойни изкуства (карате)

Мартин Василев 12 г., Силистра - Математика

Мартин Зографски 12 г., Самоков – Ски скокове

Мартин Иванов 13 г., Дулово – Народни инструменти (гайда)

Мартин Йорданов 9 г., Бургас – Популярна музика, Пиано

Мартин Павлов 16 г., София - Бойни изкуства (карате шотокан)

Мартин Понев 15 г., Габрово – Спортно ориентиране

Мартин Стоилов 11 г., Нова Загора - Бойни изкуства (карате)

Мартина Камбурова 13 г., София – Популярна музика

Мартина Славкова 8 г., Пловдив – Народно пеене

Мартина Чан 13 г., София – Бойни изкуства (шотокан карате до)

Матей Панчев 14 г., София – Фехтовка (рапира)

Матей Петков 8 г., София - Шахмат

Медиха Кехайова 14 г., Мадан – Народно пеене

Миглена Димитрова 12 г., Варна – Народно пеене

Микяй Наим 13 г., Димитровград – Свободна борба

Мила Апостолова 15 г., БУЧ, Лондон (Великобритания) - Литература

Милен Георгиев 11 г., Димитровград - Математика

Милен Деянов 12 г., Костинброд – Лека атлетика (бягане, скок дължина)

Милен Иванов 17 г., София – Математика, Физика

Милотин Бараков 13 г., Русе - Литература

Милотин Бараков 13 г., Русе – Български език, История

Мина Николова 9 г., София - Китара

Минна Ангелова 12 г., Хасково – Спортна аеробика

Минчо Джагълов 16 г., Казанлък - Колоездене

Мира Ненчева 16 г., София - Биология

Мириям Кайряк 17 г., Кърджали – История, Краезнание

Мирослав Жеков 18 г., Димитровград – Астрономия, Математика

Мирослав Марков 11 г., Добрич – Популярна музика

Мирослав Михайлов 12 г., с. Горна Малина, обл. София – Популярна музика

Мирослав Христов 8 г., Севлиево - Пиано

Мирослава Няголова 14 г., Силистра - Литература, Изобразително изкуство

Митко Ценов 17 г., Мездра – Лека атлетика (бягане)

Михаел Йорданов 14 г., Русе - Плуване

Михаел Русаков 8 г., Кюстендил – Изобразително изкуство

Михаела Антонова 16 г., София – Немски език

Михаела Данаилова 10 г., Благоевград – Изобразително изкуство

Михаела Евтимова 15 г., Добрич – Популярна музика

Михаела Иванова 8 г., Добрич – Народни танци

Михаела Митева 13 г., Велики Преслав – Лека атлетика (гюле)

Михаела Панчева 11 г., Каварна - Математика

Михаела Хиткова 10 г., Ловеч - Акордеон

Михаил Димитров 11 г., Мъглиж - Футбол

Михаил Ковачев 19 г., Шумен - Информатика

Михаил Минчев 11 г., Пловдив – Духови инструменти (тромпет)

Момчил Николов 9 г., Разград – Популярна музика, Танци (брейк)

Момчил Петров 15 г., Троян – Астрономия, Английски език

Моника Азманска 11 г., БУЧ, Дубай (ОАЕ) – Народно пеене

Моника Ламбева 10 г., Дряново - Акордеон

Моника Христова 18 г., Севлиево – Популярна музика

Мъжко вокално трио 16 г., Пловдив – Народно пеене