НАШИТЕ ДЕЦА

клуб 2010

Давид Цветанов 9 г., Плевен - Шахмат

Давид Цветков 14 г., Варна – Народни инструменти (гайда)

Дамян Донев 11 г., Нова Загора – Бойни изкуства (карате)

Дамян Йорданов 13 г., Варна – Народни инструменти (кавал)

Дамян Огнянов 9 г., Пловдив – Лека атлетика (крос)

Дамяна Говедарска 10 г., Несебър - Балет

Данаил Йорданов 9 г., Велико Търново – Народни инструменти (гъдулка)

Даниел Атанасов 13 г., София – Информатика, Математика, Физика

Даниел Караиванов-Теодор Палаков (клавирно дуо), 12 г., Пловдив - Пиано

Даниел Николов 12 г., Хасково - Бадминтон

Даниел Тодоров 18 г., Свищов - Социален проект

Даниела Караиванова 16 г., Бургас - Изобразително изкуство, Литература

Даниела Статкова 17 г., София - Фагот, Популярна музика

Дания Попова 7 г., Русе - Математика

Дания Попова 7 г., Русе – Бойни изкуства (карате)

Дарена Михайлова 10 г., София – Фигурно пързаляне

Дарена Светослава Димитрова 13 г., Дряново - Акордеон

Дарина Дикова 10 г., София - Пиано

Дарина Попова 14 г., Димитровград – Математика, История

Даяна Ангелова 14 г., Свищов - Хандбал

Дейвис, Елвис, Иван, Пламен (отбор), 15 г., София – Спортна акробатика

Деляна Генова 13 г., Стражица - Литература

Денислав Караиванов 10 г., Велико Търново - Математика

Денислав Пенов 13 г., Горна Оряховица – Руски език

Денислав Тодоров 14 г., София – Фехтовка (рапира)

Денислав Шишев 18 г., Габрово - Автомобилизъм

Денислава Ангелова 12 г., Бобошево - Математика

Деница Алтънчева 11 г., Варна – Спортно и скално катерене

Деница Бинева 13 г., Добрич - Пиано

Деница Драгиева 14 г., София - Шахмат

Деница Кинева 7 г., Бургас – Популярна музика

Деница Панайотова 18 г., Търговище - Информационни технологии

Десислава Асенова-Никол Късовска (състезателна двойка), 17 г., София – Спортна акробатика

Десислава Георгиева 10 г., Търговище - Литература

Десислава Димитрова 18 г., Добрич – Немски език, География

Десислава Иванова 11 г., Плевен – Приложни изкуства, Изобразително изкуство

Десислава Йорданова 9 г., БУЧ, Шарлот, Северна Каролина (САЩ) – Спортна гимнастика

Десислава Сеизова 9 г., Пловдив – Народно пеене

Десислава Стамболова 16 г., Хасково - Танци

Деян Иванов 13 г., Добрич - Акордеон

Джансу Дауд 11 г., Хасково – Народно пеене

Джемилие Джемилова 13 г., Летница – Изобразително изкуство

Джулиана Златева 16 г., Елин Пелин - Изобразително изкуство

Диана Енева 17 г., Горна Оряховица – Руски език

Дилян Тодоров 14 г., Плевен – Пиано

Диляна Младенова 13 г., Варна – Математика, Информатика

Димана Димитрова 11 г., Варна – Народно пеене

Димитър Атанасов 16 г., Сливен – Математика, Английски език

Димитър Бедачев 10 г., Пловдив - Математика

Димитър Герджиков 18 г., Чепеларе - Биатлон

Димитър Добрев 14 г., Силистра - Баскетбол

Димитър Ж. Димитров 15 г., Каварна - Литература

Димитър Йорданов 15 г., с. Стражец, обл. Разград – Лека атлетика

Димитър К. Димитров 10 г., Чирпан – Популярна музика

Димитър Каразапрянов 12 г., Сливен – Математика, Природни науки, История

Димитър Митев 10 г., Хасково – Бойни изкуства (карате киокушин)

Димитър П. Димитров 14 г., Благоевград – Спортна гимнастика

Димитър П. Попов 18 г., Пловдив – Компютърни науки

Димитър Сейков 12 г., Горна Оряховица - Математика

Димитър Табаков 12 г., Сливен - Литература

Димитър Цонков 11 г., Габрово – Народни инструменти (тамбура)

Димитър Чавдаров 16 г., Тополовград - Орнитология

Димитър Я. Попов 12 г., Русе – Математика, Информатика

Добри Николов 10 г., Бургас – Бойни изкуства (карате киокушин)

Доника Шивачева 11 г., Ямбол - Шахмат