НАШИТЕ ДЕЦА

клуб 2010

Агнеса Гамалова 14 г., Самоков - Изобразително изкуство

Адам Ассад 11 г., Кувейт (Кувейт) - Плуване

Адриана Ангелова - Илия Добрев (състезателна двойка), 11 г., Силистра – Спортни танци

Александра Георгиева 11 г., Лом - Литература

Александра Драгова 11 г., Хасково - Танци

Александра Дянкова 17 г., Сливен – Литература, Изобразително изкуство, Фотография

Александра Маринова 13 г., Варна - Литература

Александра Миланова 9 г., Пловдив – Популярна музика

Александра Пенева 8 г., Бургас – Популярна музика

Александра Петкова 10 г., Варна - Танци

Александра Симеонова 11 г., Казанлък - Пиано

Александра Сярова-Теодор Великов 12 г., 16 г., Горна Оряховица – Спортна акробатика

Александър Великов 9 г., Велико Търново - Математика

Александър Димитров 17 г., Плевен - Виолончело

Александър Здравков 12 г., София – Корабомоделен спорт

Александър Златков 9 г., София – Фигурно пързаляне

Александър Йотовски 15 г., Мездра – Лека атлетика (бягане)

Александър Митев 17 г., София – Класическо пеене

Александър Николов 17 г., Сливен - Лека атлетика (бягане)

Александър Скляров 18 г., Казанлък - Физика

Александър Станев 12 г., Велико Търново - Математика

Александър Стоев 16 г., Пловдив - Картинг

Александър Тодоров 10 г., Бургас – Литература, Изобразително изкуство

Александър Чергански 13 г., София – Математика, Физика

Ана Караджова 16 г., София - Плуване

Ана Томова 15 г., София – Фехтовка (рапира)

Ана-Мария Абаджиева 7 г., Варна – Бойни изкуства (карате)

Анастасия Карапанчева 11 г., Севлиево - Китара

Ангел Андрейчев 9 г., Плевен - Математика

Ангел Бохосян 8 г., Ямбол - Математика

Анджела Гълъбова 13 г., София - Математика

Анджелика Казакова 7 г., Варна – Художествена гимнастика

Анелия Петрова 13 г., Велико Търново – Математика, Химия

Анжела Тодорова 11 г., София - Пиано

Анита Ковачева 8 г., София – Изобразително изкуство

Анна Атанасова 11 г., БУЧ, Палма де Майорка (Испания) - Литература

Анна Владимирова 12 г., Монтана – Популярна музика

Анна Иванова-Нелина Йорданова (eкип), 12 г., Кула – Информационни технологии

Анна Първанова 12 г., Пловдив – Изобразително изкуство, Литература

Аннабел Минкова 14 г., БУЧ, Лондон (Великобритания) - Математика

Антоан Ван-Георги Илиев (състезателна двойка), 14 г., Плевен, Ямбол – Скокове на батут

Антоан Паскалев 8 г., Козлодуй - Футбол

Антоана Димитрова 12 г., Шумен – Популярна музика

Антоанет Кехайова 10 г., Варна - Художествена гимнастика

Антон Белев 18 г., София - Математика

Антон Синапов 17 г., Чепеларе – Ски бягане, Биатлон

Антонио Славков 16 г., Свищов – Бойни изкуства (карате)

Антония Александрова 12 г., Плевен - Изобразително изкуство, Приложни изкуства

Антония Станкова 16 г., Кюстендил - Бойни изкуства (карате)

Антъни Иванов 11 г., Велико Търново – Плуване

Апостол Савов 13 г., Плевен - География

Атанас Янчев 13 г., София - Пиано

Атанаска Тонева 10 г., с. Костиево, обл. Пловдив – Народно пеене

Балетна школа при НЧ „Васил Левски 1945” - 11 г., Варна - Танци

Бетина Вулянова 10 г., Пазарджик - Художествена гимнастика

Бетина Първанова 13 г., Монтана – Народно пеене

Биляна Андонова 17 г., София - Социален проект (екология)

Биляна Цолова-Цанислава Цанкова (екип), 14 г., Кула – Информационни технологии

Биляна Червенкова 10 г., Летница – Изобразително изкуство

Бистра Старейшинска 12 г., София – Художествена гимнастика

Богомил Яковчев 12 г., Русе - Плуване

Божена Върбанова 8 г., Варна – Популярна музика

Божидар Атанасов 15 г., Варна – Фехтовка (шпага)

Божидар Ганев 13 г., Стара Загора – Математика, Информационни технологии

Божидар Недев 18 г., Горна Оряховица - Авиомоделизъм

Борис Божинов 10 г., София - Математика

Борис Геренски 9 г., Варна - Математика

Борис Стефанов 14 г., Плевен – Физика, Математика

Борислав Димитров 10 г., Варна – Компютърна рисунка и графика

Боряна Калейн 10 г., София – Художествена гимнастика

Боян Луков 14 г., София – Скокове във вода

Бояна Томова 11 г., Велико Търново - Математика

Бояна Томова 11 г., Велико Търново - Плуване

Валентин Иванов 10 г., Добрич - Математика

Валентин Паскалев 17 г., Търговище – Спортно ориентиране

Валентина Георгиева 10 г., Пазарджик – Триатлон, Модерен петобой

Валерия Станева 15 г., Варна – Информатика, Математика, Физика

Ваня Великова 11 г., Варна - Математика

Васил Атанасов 13 г., Русе – Математика, Информатика

Васил Георгиев 19 г., Пловдив - Социален проект (за деца лишени от родителски грижи)

Васил Иванов 16 г., Русе - Пиано

Васил Йорданов 11 г., Сливен - Математика

Васил Коларов 15 г., София – Картинг, Моторни спортове

Васил Начев 17 г., Пловдив - Пиано

Василена Борисова 11 г., Хасково - Танци

Василена Тимофеева 12 г., Варна – Фехтовка (шпага)

Василики Кадоглу 7 г., Варна - Плуване

Васко Василев 13 г., Айтос – Свободна борба

Велимир Кьосев 12 г., София - Пиано

Велина Вълова 17 г., Русе – Спортно ориентиране

Велина Ибрам 12 г., Пловдив - Литература

Велина Иванова 15 г., София - Математика

Велина Павлова 17 г., Трявна – Изобразително изкуство

Велислава Делова 16 г., Сопот – Народно пеене

Велко Тодоров 13 г., с. Марикостиново, обл. Благоевград – Свободна борба

Венелин Манев 10 г., Добрич - Футбол

Венета Гочева 11 г., Варна – Художествена гимнастика

Венцислава Бормалийска-Никола Вардев (състезателна двойка), 12 г., Велинград – Спортни танци

Венцислава Денинска 16 г., София – Фехтовка (шпага)

Вероника Димитрова 10 г., София – Изобразително изкуство

Весела Нейкова 16 г., Варна – Народно пеене

Весела Тошева 12 г., Пловдив - Литература

Веселейла Янакиева 12 г., София – Изобразително изкуство

Веселин Димитров 18 г., Кюстендил - Бойни изкуства (карате до)

Веселина Богданова 10 г., Бургас – Пиано, Популярна музика

Веселина Божкова 14 г., Самоков - Изобразително изкуство

Веселина Гайдарова 12 г., Добрич - Математика

Веселина Рашкова 17 г., Пловдив - Иновации

Веско Цвятков 13 г., Свищов - Математика

Вивиан Казакова 10 г., Варна – Художествена гимнастика

Виктор Марков 8 г., Варна - Изобразително изкуство

Виктор Мечев 16 г., София - Математика

Виктор Радивчев 15 г., Варна – Математика, Физика

Виктор Тренев 9 г., София - Цигулка

Виктория Василенко 18 г., София - Пиано

Виктория Кьосева 14 г., Димитровград - Танци

Виктория Симеонова 14 г., Добрич - Екология

Виктория Симеонова 14 г., Добрич – Литература, Пиано, Изобразително изкуство

Виктория Христова 18 г., Варна - Математика, Физика, Химия

Виктория Щерева 12 г., Тополовград – Информационни технологии

Владимир Зографски 17 г., Самоков – Ски скокове

Владимир Монов 16 г., Плевен - Графика

Владимир Хантов 10 г., София – Спортна гимнастика

Владислав Вълканов 17 г., Бургас - Изобразително изкуство

Владислав Харалампиев 18 г., София – Информатика, Физика

Вокален квинтет НУИ „Добри Христов” 18 г., Варна – Народно пеене

Габриела Антова 8 г., София - Шахмат

Габриела Вълчева 18 г., Казанлък – Спортно катерене

Габриела Иванова 11 г., Русе – Популярна музика

Габриела Йорданова 7 г., Русе – Популярна музика, Цигулка

Габриела Станиславова 10 г., София – Фехтовка (шпага)

Галатея Маркова 14 г., Мездра - Математика

Галина Димова 17 г., Варна - Математика

Галина Костова 16 г., Стара Загора – Литература, Изобразително изкуство

Галина Маринова 14 г., Казанлък - Изобразително изкуство, Фотография

Галина Николова 16 г., Харманли – Лека атлетика (бягане, скок височина)

Гвардейски отряд 17 г., Кърджали - Танци

Генка Врагова-Елена Найденова (екип), 12 г., Панагюрище - Екология

Георги Бербенков 10 г., Варна - Картинг

Георги Георгиев 13 г., Габрово - Математика

Георги Георгиев-Георги Атанасов (екип), 18 г., Габрово - Информационни технологии

Георги Гуляшки 14 г., София - Математика

Георги Гюрчев 18 г., Русе - Информатика, Математика

Георги Динев 13 г., Перник – Пиано, Популярна музика

Георги Койрушки 15 г., Пловдив – Фехтовка (сабя)

Георги Комсийски 11 г., с. Милево, обл. Пловдив - Бойни изкуства (карате киокушин)

Георги Магаранов 18 г., с. Момина клисура, обл. Пазарджик - Биология

Георги Милтиядов 12 г., Бургас – Пиано, Популярна музика

Георги Николов 11 г., София - Математика

Георги Петров 17 г., Димитровград – Бойни изкуства (джу джицу)

Георги Сираков 16 г., Пловдив - Футбол

Георги Урумов 17 г., Пловдив – Информационни технологии

Георги Христов 10 г., Габрово - Математика

Георгия Кадоглу 12 г., Варна - Плуване

Герасим Димитров 15 г., Каварна - Екология

Гергана Александрова 9 г., Пазарджик – Популярна музика

Гергана Василева 12 г., с. Росен, обл. Бургас – Народно пеене

Гергана Кущинарова 17 г., Пловдив – Народно пеене

Гергана Николова 11 г., София – Художествена гимнастика

Гергана Радунчева 13 г., Пловдив – Народно пеене

Гергана Сотирова 11 г., Каварна - Математика

Гергина Георгиева 12 г., Хасково - Математика

Глория Николаева 16 г., Варна – Народно пеене

Грегориан Пириндев 14 г., Банкя - Математика

Грета Банишка 10 г., София – Спортна гимнастика

Давид Цветанов 9 г., Плевен - Шахмат

Давид Цветков 14 г., Варна – Народни инструменти (гайда)

Дамян Донев 11 г., Нова Загора – Бойни изкуства (карате)

Дамян Йорданов 13 г., Варна – Народни инструменти (кавал)

Дамян Огнянов 9 г., Пловдив – Лека атлетика (крос)

Дамяна Говедарска 10 г., Несебър - Балет

Данаил Йорданов 9 г., Велико Търново – Народни инструменти (гъдулка)

Даниел Атанасов 13 г., София – Информатика, Математика, Физика

Даниел Караиванов-Теодор Палаков (клавирно дуо), 12 г., Пловдив - Пиано

Даниел Николов 12 г., Хасково - Бадминтон

Даниел Тодоров 18 г., Свищов - Социален проект

Даниела Караиванова 16 г., Бургас - Изобразително изкуство, Литература

Даниела Статкова 17 г., София - Фагот, Популярна музика

Дания Попова 7 г., Русе - Математика

Дания Попова 7 г., Русе – Бойни изкуства (карате)

Дарена Михайлова 10 г., София – Фигурно пързаляне

Дарена Светослава Димитрова 13 г., Дряново - Акордеон

Дарина Дикова 10 г., София - Пиано

Дарина Попова 14 г., Димитровград – Математика, История

Даяна Ангелова 14 г., Свищов - Хандбал

Дейвис, Елвис, Иван, Пламен (отбор), 15 г., София – Спортна акробатика

Деляна Генова 13 г., Стражица - Литература

Денислав Караиванов 10 г., Велико Търново - Математика

Денислав Пенов 13 г., Горна Оряховица – Руски език

Денислав Тодоров 14 г., София – Фехтовка (рапира)

Денислав Шишев 18 г., Габрово - Автомобилизъм

Денислава Ангелова 12 г., Бобошево - Математика

Деница Алтънчева 11 г., Варна – Спортно и скално катерене

Деница Бинева 13 г., Добрич - Пиано

Деница Драгиева 14 г., София - Шахмат

Деница Кинева 7 г., Бургас – Популярна музика

Деница Панайотова 18 г., Търговище - Информационни технологии

Десислава Асенова-Никол Късовска (състезателна двойка), 17 г., София – Спортна акробатика

Десислава Георгиева 10 г., Търговище - Литература

Десислава Димитрова 18 г., Добрич – Немски език, География

Десислава Иванова 11 г., Плевен – Приложни изкуства, Изобразително изкуство

Десислава Йорданова 9 г., БУЧ, Шарлот, Северна Каролина (САЩ) – Спортна гимнастика

Десислава Сеизова 9 г., Пловдив – Народно пеене

Десислава Стамболова 16 г., Хасково - Танци

Деян Иванов 13 г., Добрич - Акордеон

Джансу Дауд 11 г., Хасково – Народно пеене

Джемилие Джемилова 13 г., Летница – Изобразително изкуство

Джулиана Златева 16 г., Елин Пелин - Изобразително изкуство

Диана Енева 17 г., Горна Оряховица – Руски език

Дилян Тодоров 14 г., Плевен – Пиано

Диляна Младенова 13 г., Варна – Математика, Информатика

Димана Димитрова 11 г., Варна – Народно пеене

Димитър Атанасов 16 г., Сливен – Математика, Английски език

Димитър Бедачев 10 г., Пловдив - Математика

Димитър Герджиков 18 г., Чепеларе - Биатлон

Димитър Добрев 14 г., Силистра - Баскетбол

Димитър Ж. Димитров 15 г., Каварна - Литература

Димитър Йорданов 15 г., с. Стражец, обл. Разград – Лека атлетика

Димитър К. Димитров 10 г., Чирпан – Популярна музика

Димитър Каразапрянов 12 г., Сливен – Математика, Природни науки, История

Димитър Митев 10 г., Хасково – Бойни изкуства (карате киокушин)

Димитър П. Димитров 14 г., Благоевград – Спортна гимнастика

Димитър П. Попов 18 г., Пловдив – Компютърни науки

Димитър Сейков 12 г., Горна Оряховица - Математика

Димитър Табаков 12 г., Сливен - Литература

Димитър Цонков 11 г., Габрово – Народни инструменти (тамбура)

Димитър Чавдаров 16 г., Тополовград - Орнитология

Димитър Я. Попов 12 г., Русе – Математика, Информатика

Добри Николов 10 г., Бургас – Бойни изкуства (карате киокушин)

Доника Шивачева 11 г., Ямбол - Шахмат

Евгени Кайряков 9 г., Пловдив – Математика, Английски език

Евгени Пенчев 13 г., Русе – Лека атлетика (трибой, четирибой)

Евгений Черноземски 18 г., София - Бейзбол

Евелин Генова 18 г., Плевен – Ударни инструменти

Екатерина Георгиева 10 г., Пловдив - Цигулка

Екатерина Драганова-Трифон Парушев (състезателна двойка), 17 г., Асеновград – Спортни танци

Екатерина Панчева 12 г., София – Фехтовка (рапира)

Елен Сноррасон 17 г., Варна - Пиано

Елена Ангелова 18 г., Плевен - Балет

Елена Мазнева 7 г., Бургас - Изобразително изкуство, Приложни изкуства

Елена Мазълова 16 г., Пловдив – Приложни изкуства

Елена Маринова 12 г., Хасково – Дигитална живопис и графика

Елиза Панчева 8 г., София – Фигурно пързаляне

Елисавета Игнатова 14 г., Свищов – Информационни технологии

Елисавета Стоянова 13 г., Велики Преслав – Лека атлетика (бягане, скок дължина)

Елица Мирчева-Светломир Златков (клавирно дуо), 17 г., Шумен - Пиано

Елица Неделчева 16 г., Варна – Народно пеене

Елица Чорбаджийска 18 г., Кюстендил – Изобразително изкуство

Елица Янчева 15 г., София - Цигулка

Емил Бояджиев 10 г., Варна - Пиано

Емил Димитров 16 г., Харманли - Корабомоделизъм

Емил Петков 13 г., Димитровград – Математика, Английски език

Емилия Тасева 9 г., Бургас - Бойни изкуства (таекуондо WTF)

Емилиян Рогачев 14 г., София – Математика, Химия

Ерсин Исмаил 15 г., Балчик – География, Информационни технологии

Женя Цанева 17 г., Казанлък – Изобразително изкуство

Живко Жечев 17 г., Шумен - Математика

Златина Милева 10 г., Варна - Математика

Зорница Аразова 15 г., Свищов – Технически чертане

Зорница Иларионова 18 г., София - Цигулка

Ива Иванова 11 г., с. Челопеч, обл. София - Бойни изкуства (карате шотокан)

Ива Качамилска 15 г., Монтана – Народно пеене

Ива Кръстева 18 г., Русе - Литература

Ива Тошкова 15 г., София - Бойни изкуства (карате киокушин)

Ива Хинкова 12 г., Габрово - Танци

Ивайло Белчев 10 г., Варна - Математика

Ивайло Иванов 16 г., Силистра – Биология, Химия, Математика

Ивайло Петков 15 г., Разград – Поп- и рок пеене

Ивайло Стойчев 12 г., Дулово – Народни инструменти (гайда)

Ивайло Янев 13 г., с. Добрич, обл. Хасково - Танци

Иван Бистеров 16 г., Враца – Математика, Физика

Иван Г. Иванов 10 г., Горна Оряховица – Поп- и рок пеене

Иван Г. Иванов-Михаела Антонова (състезателна двойка), 8 г., Бургас – Спортни танци

Иван Георгиев 18 г., Разград - Литература

Иван Денински 9 г., София – Фехтовка (сабя)

Иван Димитров 15 г., Плевен - Бойни изкуства (тоекуондо ITF)

Иван Николов 9 г., Горна Оряховица - Авиомоделизъм

Иван Пашов 15 г., Сливен – Лека атлетика (бягане, скок дължина)

Иван Петков-Николета Николаева (състезателна двойка), 11 г., Стара Загора – Спортни танци

Иван Рашков 10 г., Пловдив – Тенис на корт

Иван Ст. Иванов 7 г., Кюстендил – Бойни изкуства (карате)

Ивана Челебиева 10 г., Благоевград – Рисуване (батик)

Иванка Кабакчиева 13 г., Велико Търново – Математика, Информационни технологии

Ивелин Рачев 15 г., Русе – Информатика, Математика, Физика, Английски език

Ивелин Тодоров 12 г., Тополовград - Информационни технологии

Ивелина Андонова 8 г., Варна – Народно пеене

Ивелина Лукаки 17 г., София – Спортна аеробика

Ивет Илкова 6 г., АБУЧ, Хатива (Испания) - Изобразително изкуство

Ивет Шумкова 10 г., Варна - Плуване

Ивета Бинева 15 г., Димитровград - Танци

Ивета Иванова 11 г., Русе - Математика

Иво Попов 15 г., с. Панчарево, обл. София – Рекламен дизайн

Изабел Анчина 16 г., Бургас - Литература

Илина Йозова 10 г., Велико Търново - Плуване

Илия Докторов 15 г., Ловеч - Математика, Информационни технологии

Илия Цветков 10 г., Варна – Народни инструменти (гъдулка)

Илия Янакиев 13 г., Варна - Народни инструменти (гайда)

Илиян Гълъбов 13 г., Севлиево - Китара

Илиян Йорданов 12 г., Варна – Математика, Информатика

Илиян Кермедчиев 13 г., Сливен – Математика, История, Физика

Илиян Хрисков 10 г., Пловдив – Фехтовка (рапира)

Илияна Илиева 14 г., Исперих – Колоездене

Илко Симеонов 10 г., Плевен - Математика

Ина Везенкова 10 г., Бургас – Изобразително изкуство

Ина Иванова 15 г., Русе - Изобразително изкуство

Ина Франсиска Рохас-Калинова 11 г., Русе – Математика, Информационни технологии

Инес Симеонова 16 г., София - Пиано

Ирена Велчева 10 г., София – Популярна музика

Ирена Гайдарджиева 15 г., Бургас – Художествена гимнастика

Йоана Георгиева 13 г., Хасково - Математика

Йоанна Иванова 18 г., Враца – Изобразително изкуство

Йоанна Цекова 15 г., Плевен – Френски език

Йонко Дончев 14 г., Стара Загора – Скокове на пътека

Йордан Гюров 11 г., Пазарджик – Триатлон, Модерен петобой

Йордан Йорданов 15 г., Варна – Математика, Физика

Йордан Нейчев 14 г., Варна - Народни инструменти (гайда)

Йордан Чапъров 17 г., Ямбол – Информатика, Математика

Кадир Ахмед 15 г., Карнобат – Лека атлетика (бягане, спортно ходене)

Калин Златков 9 г., София – Ски алпийски дисциплини

Калин Кръстев 15 г., София - Астрономия

Калина Иванова 17 г., Полски Тръмбеш - Изобразително изкуство, Литература

Калина Хаджиниколова 10 г., Горна Оряховица - Математика

Калина Янчева 8 г., София – Пиано

Калоян Буковски 18 г., София - Математика

Калоян Георгиев-Славяна Ценова (състезателна двойка), 13 г., София – Фигурно пързаляне

Калоян Димитров 11 г., Търговище – Литература, Изобразително изкуство

Калоян Козлев 15 г., БУЧ, Лондон (Великобритания) - Баскетбол

Калоян Спиров 10 г., Русе - Математика

Камелия Николова 10 г., Пазарджик – Народно пеене

Камелия Пенкова 12 г., Русе – Изобразително изкуство

Камелия Първанова 13 г., Плевен - Виола

Камен Златков 13 г., София – Ски алпийски дисциплини

Карина Генчева 11 г., Велико Търново - Математика

Катерина Парашкевова 13 г., с. Росен, обл. Бургас – Народно пеене

Катрин Маноилова 12 г., София - Шорттрек

Катрина Янкова 17 г., София - Изобразително изкуство, Приложни изкуства

Кирил Голов 11 г., Сандански – Математика, Английски език

Кирил Кръстев 18 г., Етрополе – Изобразително изкуство

Константин Господинов 10 г., Русе - Математика

Константин Николов 18 г., Пловдив - Социален проект

Константина Илиева 8 г., Варна – Народно пеене

Констанца Дюлгерова 15 г., София - Пиано

Костадин Гаров 12 г., Бургас - Математика

Крикор Карагьозов 9 г., Пловдив - Пиано

Кристиан Буюклиев 11 г., Казанлък - Пиано

Кристиан Деянов 10 г., Ямбол - Математика

Кристиан Диксоков 11 г., Горна Оряховица – Английски език, Руски език

Кристиан Димитров 11 г., Добрич - Бокс

Кристиан Димитров 11 г., Добрич - Математика

Кристиан Калинков 10 г., Добрич – Бойни изкуства (карате до)

Кристиан Костов 12 г., Плевен - Изобразително изкуство

Кристиан Костов 12 г., Плевен – Математика, Информатика, Информационни технологии

Кристиана Асенова-Николай Георгиев (вокален дует) 10 г., 9 г., Търговище – Поп-рок пеене

Кристина Георгиева 9 г., София - Цигулка

Кристина Кирова 13 г., Димитровград – Математика, Астрономия, География

Кристина Кралева 8 г., Варна – Художествена гимнастика

Кристина Ценова 15 г., Плевен – Изобразително изкуство

Кристина Юмерска 12 г., с. Труд, обл. Пловдив – Духови инструменти (валдхорна)

Кристиян Бебов 10 г., Дряново - Акордеон

Кристиян Георгиев 17 г., Варна - Бойни изкуства (кикбокс)

Кристиян Цъклев 14 г., София - Информатика

Кристияна Ангелова 10 г., с. Росен, обл. Бургас – Народно пеене

Кубрат Данаилов 18 г., София – Математика, Физика

Лазар Йорданов 11 г., Монтана - Танци

Лидия Стаматова 9 г., Бургас – Поп- и рок пеене

Лора Георгиева 16 г., Пловдив – Духови инструменти (тромпет)

Лора Попова 13 г., Пазарджик - Литература

Лъчезар Русаков 17 г., Кюстендил – Изобразително изкуство

Лъчезар Стоименов 14 г., Варна - Волейбол

Любомира Димитрова 9 г., Свищов - Математика

Любослава Христова 15 г., Горна Оряховица – Руски език

Магдалена Томова 9 г., Велико Търново - Математика

Магдалена Томова 9 г., Велико Търново - Плуване

Максим Славоев 10 г., Габрово – Математика, Английски език

Максимилиан Георгиев 8 г., Русе - Математика

Маргарита Балимезова 10 г., София - Шахмат

Маргрет Русева 17 г., Свищов - Социален проект

Мариам Маврова 9 г., Велинград – Популярна музика

Мариела Апостолова 12 г., Пловдив – Народно пеене

Мариела Лентова 11 г., Пловдив – Народно пеене

Марина Русева 16 г., Трявна – Приложни изкуства

Марио Илиев 12 г., Димитровград - Математика

Мария Бакова 8 г., Пловдив – Народно пеене

Мария Гецова 18 г., Русе – Литература (поезия)

Мария Денисиева 14 г., София – Лека атлетика (бягане, скок дължина)

Мария Десислава Димитрова 13 г., Дряново - Акордеон

Мария Димитрова 17 г., Монтана - Литература

Мария Марева 12 г., София – Художествена гимнастика

Мария Пулина 12 г., Разлог – Бойни изкуства (таекуондо WTF)

Мария Тончева 9 г., Пловдив – Народно пеене

Мария-Йоана Тенева 11 г., Казанлък - Пиано

Мария-Магдалена Кирева 11 г., Хасково - Изобразително изкуство

Мариян Драганов 11 г., Пловдив - Литература

Мариян Михалев 11 г., Стара Загора – Скокове на батут

Марияна Савова 15 г., Горна Оряховица - Авиомоделизъм

Марк Киричев 8 г., Варна - Математика

Марко Станоевич 14 г., Кюстендил – Бойни изкуства (карате)

Мартин Василев 12 г., Силистра - Математика

Мартин Зографски 12 г., Самоков – Ски скокове

Мартин Иванов 13 г., Дулово – Народни инструменти (гайда)

Мартин Йорданов 9 г., Бургас – Популярна музика, Пиано

Мартин Павлов 16 г., София - Бойни изкуства (карате шотокан)

Мартин Понев 15 г., Габрово – Спортно ориентиране

Мартин Стоилов 11 г., Нова Загора - Бойни изкуства (карате)

Мартина Камбурова 13 г., София – Популярна музика

Мартина Славкова 8 г., Пловдив – Народно пеене

Мартина Чан 13 г., София – Бойни изкуства (шотокан карате до)

Матей Панчев 14 г., София – Фехтовка (рапира)

Матей Петков 8 г., София - Шахмат

Медиха Кехайова 14 г., Мадан – Народно пеене

Миглена Димитрова 12 г., Варна – Народно пеене

Микяй Наим 13 г., Димитровград – Свободна борба

Мила Апостолова 15 г., БУЧ, Лондон (Великобритания) - Литература

Милен Георгиев 11 г., Димитровград - Математика

Милен Деянов 12 г., Костинброд – Лека атлетика (бягане, скок дължина)

Милен Иванов 17 г., София – Математика, Физика

Милотин Бараков 13 г., Русе - Литература

Милотин Бараков 13 г., Русе – Български език, История

Мина Николова 9 г., София - Китара

Минна Ангелова 12 г., Хасково – Спортна аеробика

Минчо Джагълов 16 г., Казанлък - Колоездене

Мира Ненчева 16 г., София - Биология

Мириям Кайряк 17 г., Кърджали – История, Краезнание

Мирослав Жеков 18 г., Димитровград – Астрономия, Математика

Мирослав Марков 11 г., Добрич – Популярна музика

Мирослав Михайлов 12 г., с. Горна Малина, обл. София – Популярна музика

Мирослав Христов 8 г., Севлиево - Пиано

Мирослава Няголова 14 г., Силистра - Литература, Изобразително изкуство

Митко Ценов 17 г., Мездра – Лека атлетика (бягане)

Михаел Йорданов 14 г., Русе - Плуване

Михаел Русаков 8 г., Кюстендил – Изобразително изкуство

Михаела Антонова 16 г., София – Немски език

Михаела Данаилова 10 г., Благоевград – Изобразително изкуство

Михаела Евтимова 15 г., Добрич – Популярна музика

Михаела Иванова 8 г., Добрич – Народни танци

Михаела Митева 13 г., Велики Преслав – Лека атлетика (гюле)

Михаела Панчева 11 г., Каварна - Математика

Михаела Хиткова 10 г., Ловеч - Акордеон

Михаил Димитров 11 г., Мъглиж - Футбол

Михаил Ковачев 19 г., Шумен - Информатика

Михаил Минчев 11 г., Пловдив – Духови инструменти (тромпет)

Момчил Николов 9 г., Разград – Популярна музика, Танци (брейк)

Момчил Петров 15 г., Троян – Астрономия, Английски език

Моника Азманска 11 г., БУЧ, Дубай (ОАЕ) – Народно пеене

Моника Ламбева 10 г., Дряново - Акордеон

Моника Христова 18 г., Севлиево – Популярна музика

Мъжко вокално трио 16 г., Пловдив – Народно пеене

Надежда Александрова 8 г., Пазарджик – Популярна музика, Пиано

Надежда Иванова 13 г., Севлиево - Изобразително изкуство

Надежда Изворова 17 г., Разград – Лека атлетика (бягане)

Надежда Цветкова 10 г., Димитровград - Математика

Натали Сноррасон 17 г., Варна - Пиано

Наталия Бачийска 16 г., Трявна - Изобразително изкуство

Наталия Владимирова 12 г., Бургас – Народно пеене, Пиано

Наталия Николова 12 г., БУЧ, Сеговия (Испания) – Лека атлетика

Наталия Тодорова 17 г., Пловдив - Цигулка

Нгуен Чи Зунг 15 г., София – Математика, Физика

Невин Хасанова 11 г., Свищов – Бойни изкуства (джудо)

Невяна Димитрова 16 г., Каварна – Изобразително изкуство

Нели Вълкова 16 г., Ловеч - Математика, География, Физика, Химия

Нели Вълкова 16 г., Ловеч – Изобразително изкуство, Литература

Никол Борисова 9 г., Свищов – Популярна музика

Никола Божинов 17 г., София – Приложни изкуства

Никола Георгиев 15 г., Казанлък - Пиано

Никола И. Николов 12 г., Разград – Популярна музика

Никола Ненков 8 г., Плевен - Математика

Никола Ненков 8 г., Плевен - Шахмат

Никола П. Николов 14 г., Исперих - Колоездене

Никола Петров 12 г., Търговище - Информационни технологии

Никола Смолецов 15 г., София - Математика

Николай Б. Маринов 15 г., София – Народни инструменти (гайда)

Николай Благоев 10 г., София - Математика

Николай Ганчев 8 г., Габрово - Математика

Николай Георгиев 9 г., Търговище – Поп-рок пеене

Николай Златев 17 г., Монтана – Лека атлетика (скок дължина)

Николай Иванов, Цанимир Цанков, Цветозар Владимиров (екип) 14 г., Кула – Информационни технологии

Николай М. Маринов 9 г., Пловдив - Пиано

Николай Марков 11 г., Добрич – Популярна музика

Николай Стоилов Русе - Математика

Николас-Александър Шрайф 8 г., БУЧ, Лондон (Великобритания) - Социален проект (набиране на средства)

Николета Запрянова 11 г., София – Танци

Ния Димитрова 17 г., София – Биатлон

Ния-Сирма Петрова 9 г., София – Пиано, Литература

Огнян Недев 9 г., Шумен – Народни инструменти (гъдулка)

Отбор „ГПЧЕ „Петър Богдан” 16 г., Монтана - Баскетбол

Отбор „ПМГ - Ловеч” 17 г., Ловеч - Баскетбол

Павел Бозмаров 13 г., София – Информационни технологии

Павел Димитров 17 г., Стара Загора – Скокове на пътека

Павел Лозанов 13 г., Добрич – Математика, Конструиране

Павел Павлов 11 г., Каварна - Литература

Павла Минкова 10 г., Севлиево - Изобразително изкуство

Павлика Дуцолова 11 г., Гулянци - Цигулка

Памела Георгиева 9 г., София – Спортна гимнастика

Паолина Гаджулова 12 г., Пловдив – Математика, Информатика

Паолина Попова 12 г., София – Фигурно пързаляне

Патриция Колева 10 г., Разград – Популярна музика

Паулина Еремиева 9 г., Пловдив – Народно пеене

Пенка Петкова 16 г., София – Виолончело, Теория на музиката

Пепа Нурева 14 г., с. Сборище, обл. Сливен - Литература

Персиан Димитров 18 г., Монтана – Народно пеене

Петер Спасов-Хана Петкова (състезателна двойка) 13 г., Пловдив – Спортни танци

Петилина Петрова 18 г., Варна - Литература

Петко Казанджиев 11 г., Велико Търново - Математика

Петър Алексиев 18 г., Костинброд - Пиано

Петър Атанасов 16 г., Тополовград - Орнитология

Петър Божилов 10 г., София – Плуване, Ски

Петър Дамянов 13 г., София – Бойни изкуства (джудо)

Петър Димов 15 г., Пловдив - Пиано

Петър Йорданов 9 г., Русе - Математика

Петър Каразапрянов 17 г., Сливен – Химия, Физика, Биология

Петър Пашев 13 г., Казанлък - Литература

Петър Пенков 14 г., София – Математика

Петър Скорчелиев 14 г., Силистра - Математика

Петър Спасов 8 г., Пазарджик – Народно пеене

Петър Стефанов-Славка Тодорова (състезателна двойка) 18 г., Варна – Акробатичен рокенрол

Петър Чернокожев 9 г., Габрово - Литература

Петър Чернокожев 9 г., Габрово - Математика

Петьо Иванов 15 г., Берковица – Биатлон, Ски бягане

Пламен Иванов 10 г., София - Математика

Пламен Минев 14 г., Сливен – Лека атлетика (бягане)

Пламен Михайлов 17 г., Габрово - Авиомоделизъм

Пламена Атанасова 17 г., Кърджали – Немски език

Пламена Георгиева 18 г., Нови пазар – Изобразително изкуство, Приложни изкуства

Полина Николаева 8 г., с. Ситово, обл. Силистра - Литература

Пресиян Павлов 13 г., Велико Търново – Бойни изкуства (карате)

Преслав Пенков 8 г., Русе – Изобразително изкуство

Преслава Цанева 12 г., Стражица - Литература

Пролетина Каракашева 11 г., Бургас - Плуване

Радина Петрова 14 г., с. Камен, обл. Велико Търново - Литература

Радина Стефанова 7 г., Търговище - Изобразително изкуство

Радко Котев 18 г., София - Математика

Радослав Иванов 10 г., Варна – Народни инструменти (кавал)

Радослав Кафов 17 г., София - Математика

Радост Туджарска 14 г., Самоков - Изобразително изкуство

Радостин Емануилов 11 г., Шумен - Информационни технологии

Радостин Петков 9 г., Свищов - Математика

Радостина Гачева 15 г., Казанлък – Лека атлетика (диск)

Райчо Димитров 10 г., Благоевград – Спортна гимнастика

Ралица Белчева 12 г., Шумен – Английски език

Ралица Бинева 12 г., Бургас – Народно пеене

Ралица Иванова 18 г., Силистра - Литература

Ралица Йончева 13 г., Габрово – Пиано, Народно пеене

Ралица Манолова 11 г., Хасково - Математика, Информатика

Ралица Радева 14 г., Стражица - Литература

Ралица Райчева 9 г., Нови пазар – Народно пеене

Расим Халим 13 г., Хасково - Литература

Рая Аламурова 9 г., Дряново – Народно пеене

Роберто Илиев 10 г., Банкя - Пиано

Росен Чиликов 9 г., с. Роза, обл. Ямбол - Пиано

Росица Иванова 10 г., Казанлък - Театър

Румен Василев 13 г., София – Математика, Математическа лингвистика

Румен Николов 13 г., София - Шахмат

Румен Христов 17 г., Шумен - Информатика

Сава Попов 18 г., Бургас – Духови инструменти (валдхорна)

Салим Куйтов 14 г., Свищов - Информационни технологии

Самуил Лечев-София Коларова (състезателна двойка) 11 г., Несебър – Спортни танци

Светлозара Александрова 11 г., Варна - Литература

Светозар Петрушков 16 г., София - Физика

Светослава Рядкова 9 г., София – Фигурно пързаляне

Севдалина Бояджиева 15 г., Горна Оряховица - Литература

Селина Бахчеванска 13 г., БУЧ, Лондон (Великобритания) - Литература

Сибел Зейнелова 15 г., Казанлък - Пиано

Сидер Иванов 12 г., София – Бойни изкуства (кикбокс)

Симеон Маринов 12 г., Дулово - Информационни технологии, Физика, Астрономия

Симона Стефанова 18 г., Търговище - Литература

Симона Якетова 11 г., Благоевград – Спортна гимнастика

Синтия Анева 8 г., Нови пазар – Народно пеене

Сияна Никова 18 г., София – Изобразително изкуство, Приложни изкуства, Фотография

Славея Цанева 12 г., Сливен – Популярна музика, Литература

Слави Славчев 17 г., Айтос – Лека атлетика (скок дължина, бягане)

Сони Бохосян 15 г., Пловдив - Театър

София Филипова 9 г., с. Равно поле, обл. София - Пиано

Станислав Стефков 8 г., Разград - Литература

Станислав Щерев 14 г., Варна – Физика, Математика

Станислава Василева 15 г., Казанлък – Лека атлетика

Станислава Симеонова 12 г., Шумен – Народно пеене

Стела Георгиева-Цветелина Ангелова (екип) 14 г., Нова Загора – Изобразително изкуство

Стефан Аначков 18 г., Горна Оряховица – Авиомоделизъм, Ракетомоделизъм

Стефан Бонев 17 г., Плевен - Пиано

Стефан Колев 14 г., Харманли – Изобразително изкуство

Стефан Петров 12 г., Варна - Плуване

Стефан Трифонов 17 г., Сливен – Тенис на корт

Стефани Гачева 17 г., София – Конен спорт (обездка)

Стефани Иванова 17 г., Монтана – Народно пеене

Стефка Петкова 13 г., Бургас - Бойни изкуства (карате киокушин)

Стиляна Тюлева 15 г., Бургас – Народно пеене

Таньо Чиликов 13 г., с. Роза, обл. Ямбол - Пиано

Таня Иванова 18 г., Кърджали – Френски език

Таня Илич 16 г., БУЧ, Димитровград (Сърбия) - Литература

Таня Ковачка 11 г., БУЧ, Лондон (Великобритания) - Социален проект (екология)

Таня Сейкова 10 г., Горна Оряховица - Математика

Теодор Русев 8 г., Стара Загора - Литература

Теодора Гецова 17 г., с. Поликраище, обл. Велико Търново – Скоростна телеграфия

Теодора Иванова 18 г., Русе – Астрономия, Физика, Математика

Теофана Илиева 18 г., София – Класическо пеене

Тервел Вълков 12 г., Дряново - Математика

Тифани Сидни Микова 9 г., Пазарджик - Пиано

Тихомир Костов 15 г., Мездра – Лека атлетика (бягане)

Тодор Николов 10 г., Горна Оряховица - Авиомоделизъм

Тодор Тодоров 11 г., Плевен - Бойни изкуства (карате)

Тодор Христов 17 г., Бургас – Бойни изкуства (кикбокс)

Тони Маринов 15 г., София - Тамбура

Тони Тотев 18 г., Плевен - История

Филип Аргиров 18 г., с. Изгрев, обл. Благоевград - Тамбура

Филип Данов 18 г., Вършец – Ски бягане, Биатлон

Хава Мустафа 15 г., с. Вресово, обл. Бургас – Народно пеене

Харли Горов 11 г., Ямбол - Мотоциклетизъм

Христа Стойнева 15 г., София – Лека атлетика, Плуване, Триатлон

Христина В. Иванова 7 г., София - Шахмат

Христина И. Иванова 14 г., Берковица – Ски бягане

Христина Савова 10 г., Горна Оряховица – Авиоракетомоделизъм

Християн Ангелов 16 г., Горна Оряховица - Изобразително изкуство

Християн Вълков 11 г., Враца - Бойни изкуства (таекуондо)

Християн Минчев 11 г., Варна - Математика

Християн Трифонов 10 г., Варна - Литература, Изобразително изкуство

Християн Христов 12 г., Габрово - История

Християн Христозов 16 г., Хасково – Бойни изкуства (джудо)

Христо Алтънчев 12? г., Варна – Спортно и скално катерене

Христо Венев 13 г., София – Информатика, Математика, Физика

Христо Дунев 13 г., София - Цигулка

Христо Жеглев 10 г., Несебър - Ветроходство

Христо Йорданов 13 г., Русе - Математика

Христо Попов 12 г., София - Математика

Христо Яков 10 г., Свищов – Бойни изкуства (джудо)

Цветан Богданов 12 г., Монтана – Популярна музика

Цветелина Иванчева 12 г., Пазарджик - Бойни изкуства (карате шинкиокушин)

Цветелина Куртева 10 г., Силистра - Математика

Цветелина Стефанова 9 г., Русе - Математика

Цветослав Георгиев 13 г., София - Математика

Чавдар Дуцов 17 г., София - Астрономия

Чавдар Лалов 10 г., Плевен - Математика

Шенол Шимшидинов 18 г., Шумен – Лека атлетика (бягане)

Юлиан Ораков 10 г., Благоевград – Спортна гимнастика

Юлия Златкова 7 г., София – Ски алпийски дисциплини

Юлия Рафаилова 16 г., Монтана - Математика

Юлия Стефанова 12 г., Габрово - Математика

Юлиян Ценов 17 г., Банкя – Стрелба с лък

Яна Данова 13 г., Тетевен – Информационни технологии, История

Яна Енева 17 г., Горна Оряховица – Руски език

Яна Желязкова 9 г., Варна - Изобразително изкуство, Литература

Яна Минкова 12 г., Пловдив – Литература

Яни Балимезов 13 г., Карнобат - Изобразително изкуство

Янита Атанасова 15 г., Силистра – Лека атлетика (бягане)

Яница Добрева 14 г., Варна – Спортна гимнастика

Яница Пехова 16 г., Русе - Математика

Янко Янков 11 г., Летница – Изобразително изкуство

Янчо Янчев 12 г., Тополовград - Информационни технологии

Ясен Георгиев 14 г., с. Вардим, обл. Велико Търново - Математика

Ясен Трифонов 17 г., Пловдив – Информатика, Математика

„Екоенергия” (клуб), 15 г., Каварна - Екология

„Левски” (ансамбъл ДМВ), 11 г., София – Художествена гимнастика

„Пеперуда” (квартет) 18 г., Пловдив – Народно пеене

„Развитие” (танцов състав) 15 г., Бяла Слатина – Народни танци

„Розов свят” (вокален квартет) 12 г., Стара Загора – Популярна музика

„Рукатка” (дует: Георгия Райкова и Мартин и Владимиров) 9 г., 10 г., София – Народно пеене, Народни инструменти (гъдулка)

„Торлашки напеви” (хор) 17 г., Монтана – Народно пеене

„Чинтуловци” (чета) 17 г., Сливен - Социален проект