НАШИТЕ ДЕЦА

клуб 2009

Дамян Илиев - Митко Василев (екип) 18 г., Димитровград – Информационни технологии, Математика

Даниел Господинов 12 г., Хасково – География, История, Математика, Астрономия

Даниел Добрев 17 г., Сливен – Лека атлетика

Даниел Николов 11 г., Стара Загора – Популярна музика

Даниела Ангелова 9 г., Добрич – Математика

Даниела Караиванова 15 г., Бургас – Изобразително изкуство

Даниела Макнева - Димитър Стефанин (състезателна двойка) 14 г., Троян, София – Спортни танци

Дарена Михайлова 9 г., София – Фигурно пързаляне

Дарена Светослава Димитрова 12 г., Дряново – Акордеон

Дарина Янкова 11 г., Пловдив – Изобразително изкуство

Дарко Алексов 17 г., Димитровград (Сърбия) – Физика

Дарко Стаменов 15 г., Димитровград (Сърбия) – Химия

Даяна Маринова 17 г., Силистра – Икономика

Деляна Генова 12 г., Стражица - Литература

Денис Иванов 14 г., Димитровград (Сърбия) - Футбол

Денис Николов 17 г., София – Бойни изкуства

Денислав Вълков 15 г., Бургас - Авиомоделизъм

Денислав Недев 11 г., Русе - Математика

Денислав Новачев 10 г., Плевен – Изобразително изкуство

Денислав Шишев 17 г., Габрово - Автомобилизъм

Деница Георгиева 16 г., Царево – Приложни изкуства

Деница Денева 14 г., Търговище – Популярна музика

Деница Мичева 14 г., Шумен – Информационни технологии

Деница Христова 12 г., София – Физика, Астрономия

Десислава Иванова 10 г., Плевен – Приложни изкуства

Десислава Линкова 17 г., Свищов – История

Десислава Петрова 18 г., Варна – Социален проект

Десислава Петрова 18 г., Варна – Чужди езици

Десислава Стаматова 12 г., Чикаго (САЩ) - Математика

Десислава Стаматова 12 г., Чикаго (САЩ) – Синхронно плуване

Десислава Стоянова 12 г., Лясковец – Спортно ориентиране

Десислава Танева 13 г., Разград – Бадминтон

Деян Дженков 12 г., Добрич – Акордеон

Деян Стаменов 8 г., Димитровград (Сърбия) – Лека атлетика

Деян Шапилов 16 г., Пловдив – Бокс

Джовани Чемишанов 17 г., Пловдив – Плуване

Джовани Чемишанов 17 г., Пловдив – Физика, Математика

Диана Енева 16 г., Горна Оряховица – Руски език

Диана Панова 11 г., Дъблин (Ирландия) - Литература

Димитър Д. Димитров 17 г., Варна – Информационни технологии, Икономика, Немски език

Димитър Ж. Димитров 14 г., Каварна – Екология

Димитър Ж. Димитров 14 г., Каварна – Изобразително изкуство, Литература

Димитър Иванов 11 г., Тервел – Изобразително изкуство, Приложни изкуства

Димитър Любенов 10 г., София – Математика

Димитър Маркович 11 г., Варна – Математика

Димитър Механджийски 18 г., Пловдив – Снукър

Димитър Ружев 11 г., София – Математика

Димитър Христов 17 г., София – Математика, Информатика

Добри Николов 9 г., Бургас – Бойни изкуства

Добрик Георгиев 12 г., Хасково – Информатика

Дона-Мария Иванова 11 г., Русе - Математика

Доника Шивачева 10 г., Ямбол – Шахмат

Доротея Ненова 14 г., Велико Търново – Цигулка

Дъга Динева 9 г., Кърджали – Изобразително изкуство