НАШИТЕ ДЕЦА

клуб 2009

Август-Александър Павлов 18 г., Пловдив - Виолончело

Аделина Петкова 11 г., София – Художествена гимнастика

Албена Атева 10 г., Летница – Изобразително изкуство

Александра Борисова 12 г., Кюстендил – Народно пеене

Александра Георгиева 10 г., Лом – Литература

Александра Драгова 10 г., Хасково – Модерен балет

Александра Дянкова 16 г., Сливен – Информационни технологии

Александра Кънева 9 г., Кърджали – Изобразително изкуство

Александра Младенова 14 г., София – Изобразително изкуство

Александра Накова 19 г., Перник – Бойни изкуства

Александра Паунова 10 г., Лондон (Великобритания) - Литература

Александра Симеонова 10 г., Казанлък - Пиано

Александрина Михайлова 11 г., Шумен – Пиано

Александър Атанасов 11 г., Плевен - Математика

Александър Величков 8 г., Шумен - Литература

Александър Колев 17 г., Русе – Математика

Александър Костадинов 18 г., Варна – Пиано

Александър Лалев, Тихомир Трифонов, Георги Овчаров, Димитър Момнев (екип) 18 г., Казанлък – Екология

Александър Петев 12 г., Варна – Литература

Александър Скляров 17 г., Казанлък – Физика

Александър Стоев 15 г., Пловдив – Картинг

Александър Стойчев 11 г., Русе – Математика

Александър Стоянов 8 г., Русе – Пиано

Амори Жан-Луи Трибулен 11 г., Париж (Франция) – Шахмат

Ана-Мария Абаджиева 6 г., Варна – Бойни изкуства

Ана-Мария Янакиева 11 г., Варна – Популярна музика

Анамария Коева 16 г., Бургас – Литература, Изобразително изкуство

Анастасия Суслина - Елена Николаева (вокален дует) 15 г., Болград (Украйна) – Народно пеене

Андрей Русев 14 г., Несебър – Бойни изкуства

Анита Ковачева 7 г., София – Изобразително изкуство

Анита Стефанова 13 г., Летница – Изобразително изкуство

Анита Тончева 18 г., Плевен – Изобразително изкуство

Анита Тончева 18 г., Плевен – Социален проект

Анна Атанасова 10 г., Палма де Майорка (Испания) - Литература

Анна Войнова 13 г., Трявна – Математика, Информатика

Анна Войнова 13 г., Трявна – Пиано

Анна Георгиева 16 г., София – Фехтовка (сабя)

Анна Петрова 17 г., Плевен – Изобразително изкуство, Фотография

Анна Първанова 11 г., Пловдив – Изобразително изкуство, Литература

Анна-Моника Георгиева 14 г., Аврора, Онтарио (Канада)– Народно пеене, Изобразително изкуство

Ансамбъл „Левски” (Лия, Гери, Цвети, Мони и Софи) 10 г., София – Художествена гимнастика

Антоанета Костова 18 г., Казанлък – Изобразително изкуство

Антоанета Костова, Антоний Костадинов, Марин Желев, Мима Настева (екип) 17 г., Казанлък – Биология, Екология

Антон Анастасов 18 г., Хасково - Информатика

Антон Чернев 12 г., Шумен – Информатика, Математика

Антония Алексанрова 11 г., Плевен – Приложни изкуства

Антъни-Стенли Георгиев 12 г., Аврора, Онтарио (Канада)– Футбол, Хокей

Апостол Атанасов 14 г., Велико Търново – Математика, Химия

Апостол Атанасов 14 г., Велико Търново – Спортно ориентиране

Ариф Илиев 13 г., Нова Загора – Борба

Арман Мартиросян 13 г., София – Бойни изкуства

Асен Пенчев 11 г., Русе - Математика

Атанас Димитров 11 г., Сливен – Информационни технологии

Атанас Ковачев 18 г., с. Войсил, обл. Пловдив - Социален проект

Бистра Старейшинска 11 г., София – Художествена гимнастика

Благовест Конецовски 10 г., Враца – Математика

Богомил Яковчев 11 г., Русе – Плуване

Божидар Ганев 12 г., Стара Загора – Математика

Борис Божинов 9 г., София – Математика

Борис Дишов - Габриела Стефанова (състезателна двойка) 12 г., Враца – Спортни танци

Борис Дишов 12 г., с. Костелево, обл. Враца – Математика

Борислав Радулов 10 г., София – Бойни изкуства

Борислава Марчева 18 г., Бургас – Изобразително изкуство

Боряна Василева 17 г., Перник – Народно пеене

Боряна Калейн 9 г., София – Художествена гимнастика

Боян Михайлов 16 г., Харманли – Кану

Бояна Пешева 15 г., Кюстендил – Изобразително изкуство

Бояна Томова 10 г., Велико Търново - Плуване

Бояна Томова 10 г., Велико Търново – Математика

Браян Сандов 11 г., с. Оселна, обл. Враца - Футбол

Валентин Александров, Димитър Ананиев, Памела Василева, Робърт Петров, Стефан Миленов (екип) 11 г., Перник – Социален проект

Валентин Вълков 15 г., Сливен – Електроника

Валентин Иванов 9 г., Добрич – Математика

Валентин Паскалев 16 г., Търговище – Спортно ориентиране

Валентина Узунова 13 г., София – Синхронно плуване

Валери Червенски 12 г., Разград – Стрелба с лък

Валерия Николаева 12 г., Полски Тръмбеш – Изобразително изкуство

Валерия Станева 14 г., Варна – Математика, Информатика

Вангелина Драганова 14 г., Велинград – Плуване

Ваня Атанасова 18 г., Плевен – Народни инструменти

Васил Йорданов 10 г., Сливен – Математика

Васил Начев 16 г., Пловдив – Пиано

Васил Черешарски 10 г., София – Пиано

Василен Цветков 10 г., Варна – Бойни изкуства

Василен Цветков 10 г., Варна – Математика

Ваяна Скабрин 13 г., Лондон (Великобритания) - Литература

Велимир Кьосев 11 г., София – Пиано

Велина Личовска 11 г., Пловдив – Скокове във вода, Спортна гимнастика, Плуване

Велислав Великов 8 г., Сливен – Изобразително изкуство

Венелин Мартинов 13 г., София - Математика

Венелина Михнева 10 г., София – Плуване

Венета Гочева 10 г., Варна – Художествена гимнастика

Венислав Венков 13 г., София – Математика

Венцислав Абрашев 18 г., Исперих – Футбол

Вероника Бежандолска 17 г., Кюстендил – Волейбол

Весела Тошева 11 г., Пловдив – Литература

Веселейла Янакиева 11 г., София – Изобразително изкуство

Веселина Гайдарова 11 г., Добрич – Вокално пеене

Веселина Григорова 14 г., Казанлък – Волейбол

Вивиан Казакова 9 г., Варна – Художествена гимнастика

Вивиян Цанева - Венилин Пирев (състезателна двойка) 10 г., Бургас – Спортни танци

Виктор Вълов 17 г., София - Математика

Виктор Куманов 11 г., Пловдив - Фехтовка

Виктор Радивчев 14 г., Варна – Математика, Физика

Виктор Шапчев 7 г., София – Изобразително изкуство

Виктория Балева 12 г., Варна – Информационни технологии

Виктория Василенко 17 г., София - Пиано

Виктория Вичева 13 г., Сливен – Литература

Виктория Димитрова 12 г., Несебър – Класически балет

Виктория Марчева 17 г., Болград (Украйна) – Български език, Физика

Виктория Марчева 17 г., Болград (Украйна) – Пеене

Виктория Моврадинова 12 г., Летница – Изобразително изкуство

Виктория Пометкова 15 г., Болград (Украйна) – Народно пеене

Виктория Симеонова 13 г., Добрич – Информационни технологии

Виктория Симеонова 13 г., Добрич – Пиано, Изобразително изкуство, Литература

Виктория Стефанова 11 г., Тетевен – Народно пеене, Народни инструменти

Виктория Стефанова 11 г., Тетевен – Социален проект

Виктория Христова 17 г., Варна – Математика, Физика

Виолета Маргаритова 10 г., Бургас – Художествена гимнастика

Владимир Иванов 16 г., Дупница – История, География

Владимир Петров 10 г., София – Шахмат

Владислав Дунгов 15 г., Кърджали – Математика

Въльо Стойков 13 г., Раднево – Свободна борба

Габриела Иванова 9 г., Русе – Популярна музика

Габриела Йорданова 6 г., Русе – Популярна музика

Габриела Петрова 17 г., Пловдив – Лека атлетика

Галактея Ябанджиева 11 г., Варна – Информационни технологии

Галактея Ябанджиева 11 г., Варна – Литература

Галин Господинов 18 г., с. Ветрино, обл. Варна – Народни инструменти

Галина Драганова 17 г., Горна Оряховица – Руски език

Галина Николова 15 г., Харманли – Лека атлетика

Георг Киряков - Християна Бургазлиева (състезателна двойка) 10 г., Бургас – Спортни танци

Георги Брайков 11 г., Добрич – Бойни изкуства

Георги Георгиев 16 г., Търговище - Литература

Георги Гуляшки 13 г., София – Математика

Георги Джингов 12 г., Поморие – Ветроходство

Георги Динев 12 г., Перник – Популярна музика, Пиано

Георги Иванов 9 г., Търговище – Спортна гимнастика

Георги Игнатов 10 г., София – Математика

Георги Калчев 12 г., с. Градина, обл. Пловдив – Футбол

Георги Коемджиев - Стоян Тотин (екип) 17 г., Гоце Делчев – Информационни технологии

Георги Котев 8 г., Димитровград (Сърбия) – Пиано

Георги Леков 14 г., София – Пиано

Георги Пенелов 9 г., Лондон (Великобритания) - Математика

Георги Сираков 15 г., Пловдив – Футбол

Георги Славов 15 г., Пловдив - Пиано

Георги Стоянов 17 г., Първомай – Биологично животновъдство

Георги Узунов 18 г., Пловдив – Скулптура

Георги Христов 9 г., Габрово – Математика

Георгия Кадоглу 11 г., Варна – Плуване

Георгия Ченкина 17 г., София – Рекламна графика

Гергана Бръчева 17 г., Габрово – Чужди езици

Гергана Главурова 11 г., София – Плуване

Гергана Николова 10 г., София – Художествена гимнастика

Гергана Пенчева, Катерина Бояджиева, Кирил Георгиев (отбор) 10 г., София – Чужди езици

Грета Банишка 9 г., София – Спортна гимнастика

Дамян Илиев - Митко Василев (екип) 18 г., Димитровград – Информационни технологии, Математика

Даниел Господинов 12 г., Хасково – География, История, Математика, Астрономия

Даниел Добрев 17 г., Сливен – Лека атлетика

Даниел Николов 11 г., Стара Загора – Популярна музика

Даниела Ангелова 9 г., Добрич – Математика

Даниела Караиванова 15 г., Бургас – Изобразително изкуство

Даниела Макнева - Димитър Стефанин (състезателна двойка) 14 г., Троян, София – Спортни танци

Дарена Михайлова 9 г., София – Фигурно пързаляне

Дарена Светослава Димитрова 12 г., Дряново – Акордеон

Дарина Янкова 11 г., Пловдив – Изобразително изкуство

Дарко Алексов 17 г., Димитровград (Сърбия) – Физика

Дарко Стаменов 15 г., Димитровград (Сърбия) – Химия

Даяна Маринова 17 г., Силистра – Икономика

Деляна Генова 12 г., Стражица - Литература

Денис Иванов 14 г., Димитровград (Сърбия) - Футбол

Денис Николов 17 г., София – Бойни изкуства

Денислав Вълков 15 г., Бургас - Авиомоделизъм

Денислав Недев 11 г., Русе - Математика

Денислав Новачев 10 г., Плевен – Изобразително изкуство

Денислав Шишев 17 г., Габрово - Автомобилизъм

Деница Георгиева 16 г., Царево – Приложни изкуства

Деница Денева 14 г., Търговище – Популярна музика

Деница Мичева 14 г., Шумен – Информационни технологии

Деница Христова 12 г., София – Физика, Астрономия

Десислава Иванова 10 г., Плевен – Приложни изкуства

Десислава Линкова 17 г., Свищов – История

Десислава Петрова 18 г., Варна – Социален проект

Десислава Петрова 18 г., Варна – Чужди езици

Десислава Стаматова 12 г., Чикаго (САЩ) - Математика

Десислава Стаматова 12 г., Чикаго (САЩ) – Синхронно плуване

Десислава Стоянова 12 г., Лясковец – Спортно ориентиране

Десислава Танева 13 г., Разград – Бадминтон

Деян Дженков 12 г., Добрич – Акордеон

Деян Стаменов 8 г., Димитровград (Сърбия) – Лека атлетика

Деян Шапилов 16 г., Пловдив – Бокс

Джовани Чемишанов 17 г., Пловдив – Плуване

Джовани Чемишанов 17 г., Пловдив – Физика, Математика

Диана Енева 16 г., Горна Оряховица – Руски език

Диана Панова 11 г., Дъблин (Ирландия) - Литература

Димитър Д. Димитров 17 г., Варна – Информационни технологии, Икономика, Немски език

Димитър Ж. Димитров 14 г., Каварна – Екология

Димитър Ж. Димитров 14 г., Каварна – Изобразително изкуство, Литература

Димитър Иванов 11 г., Тервел – Изобразително изкуство, Приложни изкуства

Димитър Любенов 10 г., София – Математика

Димитър Маркович 11 г., Варна – Математика

Димитър Механджийски 18 г., Пловдив – Снукър

Димитър Ружев 11 г., София – Математика

Димитър Христов 17 г., София – Математика, Информатика

Добри Николов 9 г., Бургас – Бойни изкуства

Добрик Георгиев 12 г., Хасково – Информатика

Дона-Мария Иванова 11 г., Русе - Математика

Доника Шивачева 10 г., Ямбол – Шахмат

Доротея Ненова 14 г., Велико Търново – Цигулка

Дъга Динева 9 г., Кърджали – Изобразително изкуство

Евгени Кайряков 8 г., Пловдив – Математика, Български език, Английски език, Околен свят

Евгений Драганов 17 г., Горна Оряховица – Руски език

Евгения Василева 14 г., София – История, География, Български език

Евгения-Александра Стоянова 6 г., Берковица – Пиано

Екатерина Георгиева 9 г., Пловдив – Цигулка

Екатерина Мирчева 11 г., Пловдив - Литература

Елена Станева 13 г., с. Ореховка, Болградски район, Одеска обл. (Украйна) – Приложни изкуства

Еленка Величкова 17 г., София – Литература

Елица Изворова 11 г., Габрово – Спортно ориентиране

Емил Лалов 18 г., Плевен – Литература, Фотография

Емил Лалов 18 г., Плевен – Математика

Емил Радославов 15 г., Козлодуй – Футбол

Емил Стойнев 16 г., София – Триатлон

Емилия Бонева 12 г., Барселона (Испания) – Синхронно плуване

Емилиян Рогачев 13 г., София – Математика, География

Енна Еленова 9 г., София – Изобразително изкуство

Женина Трашлиева 12 г., Бургас – Художествена гимнастика

Живко Василев 18 г., Варна – Народни инструменти

Живко Жечев 16 г., Шумен – Математика

Живко Живков 16 г., Хасково – Информационни технологии

Живко Петров 18 г., Варна – Акордеон

Зара Маркова 7 г., София – Изобразително изкуство

Заряна Лилова 12 г., Плевен – Приложни изкуства

Зорница Иларионова 17 г., София – Цигулка

Ива Агова 17 г., Пловдив – Спортно ориентиране

Ива Хинкова 11 г., Габрово – Математика, Английски език

Ива Хинкова 11 г., Габрово – Характерни танци

Ива-Мария Савчева 10 г., Плевен – Приложни изкуства

Ивайло Иванов 9 г., София – Математика

Ивайло Флоров 16 г., Враца - Акордеон

Иван Ангов 9 г., Петрич – Бойни изкуства

Иван Г. Иванов 9 г., Горна Оряховица – Поп- и рок пеене

Иван Гарнизов 14 г., Плевен – Шахмат

Иван Милчев 16 г., Бургас – Пиано, Хармония

Иван Павлов 11 г., Лондон (Великобритания) - Литература

Иван Пеев 11 г., Велико Търново – Математика

Иван Петров 11 г., Монтана – Мотокрос

Иван Савов 13 г., Силистра – Изобразително изкуство, Приложни изкуства, Литература

Иван Савов 13 г., Силистра – Математика

Иван Ст. Иванов 18 г., Николаево - История

Иван Стоев 15 г., Варна – Лека атлетика

Иванина Иванова 9 г., Бургас – Художествена гимнастика

Ивелина Андонова 7 г., Варна – Народно пеене

Ивелина Андреева - Тоника Андреева (вокален дует) 7 г., 10 г., с. Глогово, обл. Ловеч – Народно пеене

Ивелина Николова 9 г., София – Танцово шоу

Ивелина Цветанкова 12 г., София – Бойни изкуства

Ивета Иванова 11 г., Русе - Математика

Иво Желев 12 г., Стара Загора – Приложни изкуства

Иво Мирчев 13 г., Кюстендил – История

Иво Стойчев 14 г., Горна Оряховица – Плуване

Ивон Владимирова 11 г., Монтана – Популярна музика

Ивона Русева 14 г., с. Българско Сливово, обл. Велико Търново – Информационни технологии, Химия

Илиана Велкова 18 г., Хамбург (Германия) – Социален проект

Илина Костова 12 г., Варна – Художествена гимнастика

Илина Лишкова 10 г., Свищов – Български език, Математика

Илия Добрев - Адриана Ангелова (състезателна двойка) 10 г., Силистра – Спортни танци

Илия Докторов 14 г., Ловеч – Математика

Илиян Кермедчиев 12 г., Сливен – Математика, История

Илона Иванова 18 г., Мездра – Популярна музика

Инес Симеонова 15 г., София - Пиано

Ирен-Антоанет Георгиева 13 г., Аврора, Онтарио (Канада) – Пиано, Изобразително изкуство

Ирина Митева 12 г., Добрич – Лека атлетика

Йоан Милев 8 г., София - Математика

Йоан Николаев 18 г., Варна – Популярна музика, Композиране

Йоана Атанасова 13 г., Пловдив – Бойни изкуства

Йоана Желязкова 10 г., Бургас – Изобразително изкуство

Йоанна Караколова 14 г., София – Български език, Биология

Йоанна Русева 12 г., Плевен – Изобразително изкуство

Йозлем Садулова 9 г., Кърджали – Информационни технологии

Йордан Йорданов 14 г., Варна – Математика, Физика

Калина Иванова 16 г., Полски Тръмбеш – Литература, Изобразително изкуство

Калина Лалева 9 г., София – Приложни изкуства

Калина Минчева 11 г., Велико Търново – Цигулка

Калина Пенева 15 г., Варна – Художествена гимнастика

Калина Христова 10 г., Варна – Ударни инструменти

Калинка Колева 14 г., Бургас – Литература

Калоян Вълчев 11 г., Варна – Тенис на корт

Калоян Дюлгеров 15 г., Самоков – Класическа борба

Калоян Николов 11 г., София – Плуване

Калоян Средов 11 г., Кюстендил – Бойни изкуства

Камелия Колева 11 г., Пловдив – Спортна аеробика

Камен Червендинев 12 г., София - Пиано

Катерина Николов 8 г., Мюнхен (Германия) – Лека атлетика

Катерина Парашкевова 12 г., с. Росен, обл. Бургас – Народно пеене

Катерина Петрова 11 г., София - Литература

Катрин-Глори Петров 8 г., Лондон (Великобритания) – Изобразително изкуство

Катя Георгиева 12 г., Костинброд – Изобразително изкуство

Киара Маджарова 10 г., Бургас – Художествена гимнастика

Кирил Ангелов 17 г., Плевен – Ударни инструменти

Кирил Атанасов 14 г., с. Айдемир, обл. Силистра – История

Кирил Благоев 15 г., Пловдив - История

Кирил Кирилов 12 г., Летница – Изобразително изкуство

Константин Николов 17 г., Пловдив – Литература

Константин Сакаян 12 г., София – Изобразително изкуство

Констанца Дюлгерова 14 г., София – Пиано

Коста Шатров 18 г., Бургас – География и икономика

Костадин Деведжиев 10 г., с. Владая, обл. София – Изобразително изкуство

Красимир Рашков 13 г., Дряново – Физика, Астрономия

Кремена Йорданова 18 г., Твърдица – Икономика

Кристиан Бояджиев 18 г., София - Фехтовка

Кристиан Калинков 9 г., Добрич – Бойни изкуства

Кристиана Асенова 9 г., Търговище – Популярна музика

Кристиана Смиловска 12 г., Пловдив – Пиано

Кристиана Стоянова 14 г., Търговище – Спортна стрелба

Кристина Иванова 10 г., София – Бойни изкуства

Кристина Николова 9 г., Бургас – Бойни изкуства

Кристиян Бебов 9 г., Дряново - Акордеон

Кристиян Петков 9 г., Нова Загора – Изобразително изкуство

Кристиян Христов 9 г., София - Цигулка

Кубрат Данаилов 17 г., София – Физика, Математика

Лилия Андреева 12 г., Русе - Театър

Лия Пенкова 14 г., с. Кунино, обл. Враца - Скулптура

Лора Илева 13 г., София – Социален проект

Лъчезар Личков, Петър Караджов, Свилен Андреев (екип) 17 г., Свищов - Екология

Лъчезар Стефанов 11 г., Русе - Математика

Любен Любенов 14 г., София – Плуване

Любомир Филипов 18 г., Трявна – Информационни технологии

Любослав Ангелушев 15 г., Варна – Фотография, Литература

Любослав Панчев 18 г., София – Математика

Лютфи Исмаил 15 г., Пловдив – Цигулка

Максим Славоев 9 г., Габрово – Математика

Малинка Симеонова 13 г., Летница – Изобразително изкуство

Мануела Тонева 12 г., Лондон (Великобритания) – Лека атлетика

Маргарита Балимезова 9 г., София – Шахмат

Маргарита Вълчева 10 г., Силистра – Литература

Мариела Апостолова 11 г., Пловдив – Народно пеене

Мариета Иванова 18 г., Поморие – Фотография

Марин Шаламанов 13 г., София – Математика, Информационни технологии

Марина Бундева 13 г., Ракитово – Лека атлетика

Марина Илиева 17 г., Перник – Народно пеене

Марио Георгиев-Елеонела Горанова (състезателна двойка) 10 г., Поморие – Спортни танци

Марио Илиев 11 г., Димитровград – Математика

Марио Кръстев 7 г., София – Популярна музика

Мария Бакалова 12 г., Хасково – Литература

Мария Бакалова 12 г., Хасково – Математика, Информатика, Английски език

Мария Васова 11 г., Берковица – Шахмат

Мария Вълкова 14 г., Лондон (Великобритания) - Литература

Мария Вълчанова 13 г., Добрич – География и икономика

Мария Дайчева 15 г., Шумен – Фехтовка

Мария Десислава Димитрова 12 г., Дряново – Акордеон

Мария Марева 11 г., София – Художествена гимнастика

Мария Пенчева 17 г., Русе - Математика

Мария Петкова 18 г., Кърджали - Математика

Мария Таскова 17 г., София – Изобразително изкуство

Мария Тодорова 16 г., Бургас – Народно пеене

Мария Цандева 9 г., Бургас – Художествена гимнастика

Мария-Десислава Борисова 11 г., Монтана – Спортни танци

Мария-Йоана Цачева 9 г., София – Бойни изкуства

Марияна Савова 14 г., Горна Оряховица – Авиомоделизъм

Марко Тодоров 13 г., Димитровград (Сърбия) – Бойни изкуства

Марко Тодоров 13 г., Димитровград (Сърбия) – Театър, Поезия

Мартин Йорданов 8 г., Бургас – Популярна музика, Пиано

Мартин Милев 17 г., Кюстендил – Изобразително изкуство

Мартин Пенчев 11 г., Габрово – Спортно ориентиране

Мартин Стоилов 9 г., Нова Загора – Бойни изкуства

Мартин Тинчев 10 г., София – Спортна гимнастика

Мартин Хафизи 16 г., София – Ударни инструменти

Мартина Камбурова 12 г., София – Популярна музика

Мартина Чан 12 г., София – Бойни изкуства

Милен Георгиев 10 г., Димитровград - Математика

Милен Милков 14 г., Сливен – Биология, Екология

Милена Великова 14 г., Варна – Математика, Физика

Милена Китипова 17 г., Пловдив – Приложни изкуства

Милица Тодорова 16 г., Димитровград (Сърбия) – Физика, Математика

Милослав Методиев 17 г., Кюстендил – Борба

Милош Бранкович 14 г., Димитровград (Сърбия) – Социален проект

Мирела Занева 18 г., София – Литература

Мирела Занева 18 г., София – Чужди езици

Мирослав Кирилов 11 г., Кюстендил – История

Мирослав Марков 10 г., Добрич – Поп- и джаз пеене

Мирослав Михайлов 11 г., с. Горна Малина, обл. София – Популярна музика

Мирослав Радомиров 17 г., Хасково – Астрономия

Мирослава Ангелова 14 г., Харманли – История, Български език, География и икономика, Химия

Мирослава Няголова 13 г., Силистра – Литература, Изобразително изкуство

Митко Гръклянов 15 г., Пловдив – Химия, История

Митко Стойков 10 г., Раднево – Борба

Михаела Иванова 7 г., Добрич – Народни танци

Михаела Йерусалимова, Ралица Тасева, Светослав Йорданов (екип) 18 г., Кюстендил – Екология

Михаела Филева 18 г., Дебелец, обл. Велико Търново – Популярна музика

Михаил Михайлов 13 г., Самоков – Бокс

Момчил Молнар 16 г., Русе – Физика, Астрономия

Момчил Николов 8 г., Разград – Популярна музика

Момчил Пейчев 14 г., Варна – Математика, Информатика, Физика

Моника Антонова 18 г., Стара Загора – Чужди езици

Моника Георгиева 15 г., Горна Оряховица – Лека атлетика

Моника Ламбева 9 г., Дряново - Акордеон

Надежда Аплакова 18 г., София - Математика

Надежда Изворова 16 г., Разград – Лека атлетика

Надежда Цветкова 9 г., Димитровград - Математика

Найден Найденов 12 г., Габрово – Математика

Найден Найденов 12 г., Габрово – Спортно ориентиране

Нанси Дянкова 16 г., Габрово – Социален проект

Наталия Владимирова 11 г., Бургас – Народно пеене, Пиано

Наталия Николова 11 г., Сеговия (Испания) – Лека атлетика

Наталия Тодорова 16 г., Пловдив – Цигулка

Невена Пейкова 14 г., Търговище – Популярна музика

Невяна Димитрова 15 г., Каварна – Изобразително изкуство, Приложни изкуства

Неделяна Христова 18 г., София – Поп- и джаз пеене

Недялко Гилев 11 г., Пловдив – Изобразително изкуство

Нели Вълкова 15 г., Ловеч – Изобразително изкуство

Нели Вълкова 15 г., Ловеч – Математика и информатика

Нели Вълкова 15 г., Ловеч – Социален проект

Нели Солакова 10 г., Пловдив – Популярна музика

Нелина Георгиева 12 г., Казанлък – Популярна музика

Никол Джиброва 14 г., Бургас – Класически балет

Никола Георгиев 14 г., Казанлък – Пиано

Никола Лилов 8 г., София – Изобразително изкуство

Николай Благоев 9 г., София - Математика

Николай Данданов 17 г., София – Авиомоделизъм

Николай Иванов 14 г., Плевен – Ударни инструменти

Николай Каращранов 17 г., с. Изгрев, обл. Благоевград – Математическа лингвистика

Николай Маринов 8 г., Пловдив – Пиано

Николай Марков 10 г., Добрич – Поп- и джаз пеене

Николай Николаев 10 г., Варна – Пиано, Поп- и джаз пеене

Николай Семов 10 г., Габрово – Бойни изкуства

Николай Стойнов 13 г., Хасково – Математика, Информатика

Николета Михайлова 9 г., София – Изобразително изкуство

Ния Ралинова 9 г., София – Виолончело

Ния-Сирма Петрова 8 г., София – Български език, Математика

Ния-Сирма Петрова 8 г., София – Пиано

Отбор ОУ „Йордан Йовков” 13 г., Каварна – Екология

Отбор ПГТМ „Христо Ботев” 17 г., Ботевград – Баскетбол

Павел Василев 13 г., Дряново – Футбол

Павлена Ненова 13 г., София - Математика

Паолина Попова 11 г., София – Фигурно пързаляне

Персиан Петров 13 г., Плевен – Приложни изкуства

Петко Казанджиев 10 г., Велико Търново – Математика

Петра Недялкова 9 г., София – Модерен балет

Петър Алексиев 17 г., Костинброд - Пиано

Петър Димитров 16 г., Казанлък – Колоездене

Петър Йорданов 19 г., Бургас – Народно пеене

Петър Пенков 13 г., София – Математика

Петя Грозева 6 г., Бургас – Художествена гимнастика

Петя Милкова 15 г., Сливен – Изобразително изкуство

Петя Милкова 15 г., Сливен – Информационни технологии

Петя Христова 17 г., София – Пиано

Пламен Георгиев 17 г., Враца – Тенис на маса

Пламен Жеков 15 г., Бургас – Народни инструменти

Пламен Комитов 12 г., Ямбол – Информатика, Математика

Пламена Георгиева 17 г., Казанлък – Изобразително изкуство

Пламена Петрова 7 г., Разград – Популярна музика

Планимир Дафинов 17 г., Ботевград – Баскетбол

Полин Кацова 13 г., Габрово – Класически танци

Полина Иванова 8 г., Бургас – Художествена гимнастика

Полина Стоянова 9 г., Ловеч – Изобразително изкуство

Полина Хубавенска 18 г., София – Народно пеене

Пресиана аринова 11 г., Русе - Математика

Радослав Белемезов 10 г., Благоевград – Народни танци

Радослав Комитов 15 г., Ямбол – Математика, Информатика, Физика

Радослав Кулев 12 г., Добрич – Бойни изкуства

Радостина Бонева 9 г., Търговище – Изобразително изкуство

Райко Бойдев 10 г., Пловдив – Изобразително изкуство

Ралица Величкова 11 г., Перник – Изобразително изкуство

Ралица Добрева 9 г., Варна – Поп- и джаз пеене

Ралица Йончева 12 г., Габрово – Пиано, Народно пеене

Ралица Йорданова 18 г., Пловдив – Литература

Ралица Манолова 10 г., Хасково – Класически и модерни танци

Ралица Манолова 10 г., Хасково – Математика

Ралица Манолова 10 г., Хасково – Спортна акробатика

Ралица Нанева 9 г., Бургас – Художествена гимнастика

Ралица Пенкова 17 г., Русе – Пиано

Ралица Петкова 16 г., Плевен – Изобразително изкуство

Ралица Сертева 13 г., София – Виолончело

Рангел Колданов 17 г., Монтана – Литература

Рая Аламурова 8 г., Дряново – Народно пеене

Рая Апостолова 6 г., София – Танцово шоу

Рая Христова 12 г., Търговище – Популярна музика

Росен Борисов 13 г., София – Ски алпийски дисциплини

Росен Кривулев 13 г., Велинград – Триатлон

Росен Лозанов 8 г., Смолян – Танцово шоу

Румен Воденичаров 13 г., София – Литература

Румен Николов 12 г., София – Шахмат

Румен Христов 16 г., Шумен – Информатика

Рустам Матейски 11 г., Варна – Цигулка

Сабрина Николаева 14 г., Полски Тръмбеш – Изобразително изкуство

Самуил Лечев-София Коларова (двойка) 10 г., Несебър – Спортни танци

Саня Иванова 16 г., Кула – Литература

Саша Сашева 15 г., Харманли – Лека атлетика

Сашо Андреев 15 г., Свиленград – Шахмат

Светлана Няголова 18 г., Силистра - Литература

Светослав Ангелов 12 г., Търговище – Спортна гимнастика

Светослав Иванов 13 г., Попово – Изобразително изкуство

Светослав Мишев 14 г., Летница – Изобразително изкуство

Селина Бахчеванска 12 г., Лондон (Великобритания) - Литература

Силвия Ганчева 17 г., Бургас – Изобразително изкуство

Симеон Симеонов 17 г., Враца – Руски език

Симеон Цветанков 11 г., София – Бойни изкуства

Симеон Цочев 12 г., Летница – Изобразително изкуство

Симона Василева 9 г., с. Владая, обл. София – Изобразително изкуство

Симона Георгиева 9 г., с. Айдемир, обл. Силистра – Изобразително изкуство, Литература

Симона Иванова 12 г., Варна – Художествена гимнастика

Симона Караманолова 15 г., Ямбол – Лека атлетика

Симона Малчева 11 г., Русе - Математика

Сияна Никова 17 г., София – Изобразително изкуство, Приложни изкуства

Слави Въжарски 14 г., Кюстендил – Борба

Слави Георгиев 15 г., Русе – Математика

Снежана Димитрова 14 г., Ловеч – Изобразително изкуство

Сони Бохосян 14 г., Пловдив - Театър

СОУ „Добри Чинтулов” (танцов състав) 17 г., Бургас – Народни танци

СОУ „Козма Тричков” (екип) 17 г., Враца – Социален проект

София Филипова 10 г., с. Равно поле, обл. София – Пиано

Спас Керимов 17 г., Септември – Биология, Химия, Английски език

Спасена Илиева 15 г., Лондон (Великобритания) – Изобразително изкуство

Станимир Иванов 9 г., Червен бряг – Лека атлетика

Станимир Халаджов 11 г., Русе - Математика

Станислава Димитрова 14 г., Ловеч – Чужди езици

Стелиана Ташкова 15 г., Тервел – Изобразително изкуство

Стефан Бонев 16 г., Плевен - Пиано

Стефан Гърев 14 г., Пазарджик – Бадминтон

Стефан Личовски 13 г., Пловдив – Скокове във вода, Спортна гимнастика, Плуване

Стефани Гачева 16 г., София – Конен спорт

Стивън Петков 11 г., Плевен – Футбол

Стиляна Тюлева 14 г., Бургас – Народно пеене

Стойчо Иванов 18 г., Бургас – Народни инструменти

Стоян Добчев 10 г., Велинград - Плуване

Стоян Станков 11 г., Хасково – Спортна гимнастика

Събина Арнаудова 18 г., Казанлък – Пиано

Таня Илич 15 г., Димитровград (Сърбия) – Литература

Таня Илич 15 г., Димитровград (Сърбия) – Химия

Таня Стефанова 13 г., Нова Загора – Народно пеене

Татяна Желязкова-Симеон Желязков (вокален дует) 13 г., София – Популярна музика

Татяна Стоянова 10 г., Исперих – Популярна музика

Татяна Тодорова 13 г., Харманли – Лека атлетика

Теа Георгиева 14 г., София – Фехтовка (сабя)

Теа Николова 16 г., Варна – Литература

Теодор Палаков-Даниел Караиванов (клавирно дуо) 12 г., Пловдив – Пиано

Теодор Тодоров 17 г., Русе – Стрелба с лък

Теодора Иванова 17 г., Русе – Астрономия, Математика, Физика

Теодора Кръстева 14 г., Димитровград (Сърбия) – Лека атлетика

Тереза Джурова 18 г., Монтана – Бойни изкуства

Тодор Иванов 14 г., Хасково – Информационни технологии

Тодор Марков 17 г., София – Информатика

Тодор Чернев 9 г., Нова Загора – Изобразително изкуство

Тома Манолов 6 г., Франция (Париж) – Изобразително изкуство

Тони Жеков 16 г., Троян – Литература

Траян Косташки 17 г., Севлиево – Химия, Биология

Трифон Великов 18 г., Сливен – Информационни технологии

Трифон Великов 18 г., Сливен – Социален проект

Харли Горов 10 г., Ямбол – Мотоциклетизъм

Христа Стойнева 14 г., София – Триатлон, Лека атлетика

Христина Савова 8 г., Горна Оряховица – Авиомоделизъм

Христина Тихова 10 г., Силистра – Изобразително изкуство

Християн Ангелов 15 г., Горна Оряховица – Изобразително изкуство, Литература

Християна Дечева 8 г., Плевен – Изобразително изкуство

Христо Дамянов 17 г., Севлиево – Екология

Христо Христов 12 г., София – Шахмат

Цвета Димитрова 14 г., София – Тенис на корт

Цвета Христова 12 г., Габрово – Изобразително изкуство, Пиано

Цветан Нгуен 13 г., Плевен – Изобразително изкуство

Цветан Цанков 16 г., София – Шорттрек

Цветана Дичева 15 г., Пловдив – Популярна музика

Цветана Мокан 15 г., Украйна (Болград, обл. Одеса) – Народно пеене

Цветана Мокан 15 г., Украйна (Болград, обл. Одеса) – Физика, Български език

Цветелина Лалковска 18 г., Враца – Бойни изкуства

Цветелина Стефанова 8 г., Русе – Математика

Цветелина Цветанова 10 г., София – Художествена гимнастика

Цветелина Шидерова 8 г., Смолян – Народно пеене

Цветислав Андреев 14 г., Плевен – Приложни изкуства

Чавдар Лалов 9 г., Плевен - Математика

Чавдар Лалов 9 г., Плевен – Литература, Изобразително изкуство

Юлиян Ценов 16 г., Банкя – Стрелба с лък

Яна Енева 16 г., Горна Оряховица – Руски език

Яна Минкова 11 г., Пловдив - Литература

Яна Христозова 18 г., Испания (Хатива, Валенсия) – Литература

Янина Станчева 18 г., Търговище – Спортна стрелба

Янислав Георгиев – Габриел Георгиев (дуо) 11 г., Димитровград – Скокове на батут

Янислав Цолов 14 г., Плевен – Ударни инструменти

Ясен Батев 8 г., Германия (Мюнхен) – Литература

Ясен Георгиев 13 г., с. Вардим, обл. Велико Търново – Математика

“Мелоди” (трио) 14 г., Търговище – Поп-джаз пеене

„Аксел” (формация) 17 г., Силистра – Модерен балет

„Здравец” (ансамбъл) 15 г., Болград (Украйна) – Народно пеене

„Леб и вино” (клуб) 15 г., Сандански – Социален проект

„Придунавие“ (танцов състав) 9 г., Измаил (Украйна) – Народни танци

„Роберта балет” 10 г., София – Танцово шоу

„Тангра” (танцова група) 10 г., Хасково – Класически и модерни танци

„Фреш” (мажоретен състав) 17 г., Поморие – Модерни танци

„Хитрите гимназисти” (състав) 17 г., Димитровград (Сърбия) – Театър