НАШИТЕ ДЕЦА

клуб 2008

Самуил Ганчев 13 г., София - История

Сарина Сапожникова 11 г., Белене - Хандбал

Светлин Йотов 11 г., Ботевград – Изобразително изкуство

Светлин Йотов 11 г., Ботевград – Информационни технологии

Светослав Мишев 13 г., Летница – Изобразително изкуство

Светослав Тодоров 17 г., Добрич - Пиано

Севгюзел Добрева 14 г., с. Средище, обл. Силистра - Информационни технологии

Севил Еминова 15 г., Свищов – Физика, Астрономия Семирай Късоолу 18 г.,

Севлиево - Лингвистика Силвия Митева 15 г., Стара Загора - Биология

Силвия Стоянова 16 г., Шумен - Литература

Симеон Стефанов 14 г., Летница – Изобразително изкуство

Симеон Филипов 18 г., Шумен - Информационни технологии

Симона Борисова 15 г., Велико Търново - Плуване

Симона Стоянова 11 г., Шумен – Бойни изкуства

Симонета Иванова 11 г., Плевен - Шахмат

Сия Стоянова 9 г., София - Фигурно пързаляне

Сияна Миранджева 9 г., София - Шахмат

Славина Калканджиева 14 г., Варна – Популярна музика

Славина Котова 18 г., София - История

Снежана Димитрова 13 г., Ловеч – Изобразително изкуство

Снежана Йорданова 16 г., Смолян - Туристическо ориентиране

Снежана Фердинандова 16 г., Етрополе – Изобразително изкуство

Соня Бохосян 13 г., Пловдив - Театър

София Михайлова 9 г., София - Фигурно пързаляне

София Попниколова 18 г., София - История

София Рангелова 9 г., София - Художествена гимнастика

София Тинева 10 г., Търговище – Изобразително изкуство

Спас Керимов 16 г., Септември - Биология

Станимир Халаджов 10 г., Русе - Математика

Станимира Петрова 18 г., Асеновград – Бойни изкуства

Станислав Змийчаров 12 г., Пазарджик – Бойни изкуства

Станислава Бойчева 17 г., Бургас – Бойни изкуства

Стела Спасова 9 г., Пловдив – Бойни изкуства

Стелияна Лехчанска 17 г., Кюстендил – Изобразително изкуство

Стелияна Николова 12 г., Търговище - Балет

Стелияна Христова 14 г., Горна Оряховица - Популярна музика

Стелян Русев 13 г., Варна - Лека атлетика

Стефан Вутов 13 г., Ботевград - Информационни технологии

Стефан Енев 16 г., Казанлък - Лека атлетика

Стефан Иванов 13 г., Габрово - Математика

Стефан Иванов 16 г., София - Бокс

Стефан Илиев 15 г., Пловдив - Крос

Стефан Личовски 12 г., Пловдив - Спортна гимнастика, Скокове във вода, Плуване

Стефан Трифонов 15 г., Каварна - Тенис на корт

Стефани Гачева 15 г., София - Езда

Стоил-Богдан Григоров 7 г., София – Бойни изкуства

Стоимен Христов 16 г., Ботевград - Баскетбол

Стоян Караманов 16 г., Благоевград - Бокс