НАШИТЕ ДЕЦА

клуб 2008

Майкъл Иванов 11 г., Троян - Мотоциклетизъм

Майя Стоилова 17 г., София – Изобразително изкуство

Мануела Георгиева 11 г., Ловеч - Пиано

Маргарит Георгиев 15 г., Габрово - Футбол

Маргарита Белемезова 12 г., Николаево – Изобразително изкуство

Мариела Апостолова 10 г., Пловдив - Народно пеене

Марин Иванов 18 г., Благоевград – Информатика, Информационни технологии

Марио Георгиев 8 г., Поморие - Спортни танци

Марио Димитров 15 г., София - Хандбал

Марио Илиев 10 г., Димитровград - Математика

Марио Угляров 15 г., София - Хандбал

Мария Васова 10 г., Берковица - Шахмат

Мария Гаралова 11 г., Ракитово - Литература

Мария Георгиева 11 г., Асеновград - Народно пеене

Мария Десислава Димитрова 11 г., Дряново - Акордеон

Мария Димова 13 г., Русе – Бойни изкуства

Мария Енчева 14 г., София - Народно пеене

Мария Загорчева 18 г., Бургас - Литература

Мария Кондакова 18 г., Елена - Икономика

Мария Марева 10 г., Бургас - Художествена гимнастика

Мария Марчева 13 г., Разлог – Бойни изкуства

Мария Милева 16 г., Благоевград – Биология, Химия

Мария Николова 17 г., Казанлък – Изобразително изкуство

Мария Панайотова 15 г., Пазарджик - Лингвистика

Мария Петкова 17 г., Кърджали - Математика

Мария Тодорова 9 г., София - Художествена гимнастика

Мария-Десислава Плачкова 11 г., Кюстендил – Бойни изкуства

Мария-Йоана Тенева 9 г., Казанлък - Пиано Мартин Аспарухов 16 г., София - Лека атлетика

Мартин Владимиров 8 г., София – Народни инструменти

Мартин Вутов 16 г., Ботевград - Баскетбол

Мартин Дафинов 16 г., Димитровград - Пиано

Мартин Димитров 19 г., Монтана – Информатика, Информационни технологии

Мартин Златков 17 г., Кюстендил – Изобразително изкуство

Мартин Карлюков 9 г., Пловдив - Математика

Мартин Михайлов 10 г., Русе - Математика

Мартина Йовкова 11 г., Горна Оряховица – Изобразително изкуство

Мартина Камбурова 11 г., София – Популярна музика

Мартина Чанева 16 г., София - Цигулка

Мая Петрова 13 г., Казанлък - Информационни технологии

Мелани Янкова 12 г., Пловдив - Крос

Миглена Спасова 15 г., Русе - Спортни танци

Мила Ганецовска 10 г., Враца - Спортни танци

Милен Господинов 18 г., София - Спортна акробатика

Милена Великова 13 г., Варна - Математика

Милена Миткова 18 г., София – Лека атлетика

Милена Шаркова 11 г., Кърджали – Изобразително изкуство

Милеслава Богданова 18 г., Г. Делчев - Литература

Мими Великова 17 г., Силистра - Литература

Минчо Джагълов 14 г., Казанлък - Колоездене

Мира Ненчева 15 г., София – Биология, Химия

Мирела Занева 17 г., София - Литература

Мирела Кисьова 14 г., Габрово - История

Мирела Станчева 14 г., Айтос - Аеробика

Мирослав Иванов 17 г., Разград – Тежка атлетика

Митко Гръклянов 14 г., Пловдив - Химия Михаел Гиздарски 16 г., Тетевен - Футбол

Михаел Михалев 14 г., Добрич – Изобразително изкуство

Михаел Петров 16 г., София - Водна топка

Михаела Георгиева 10 г., Велико Търново - Литература

Михаела Иванова 6 г., Добрич - Народни танци

Михаела Тончева 8 г., Шумен – Театър, Литература

Михаил Казаков 18 г., Козлодуй - Плуване

Михаил Кънчев 11 г., Бургас – Бойни изкуства

Мона Виделова 10 г., Пазарджик - Спортни танци

Моника (СК “Левски – София”) 9 г., София – Художествена гимнастика

Моника Ведричкова 17 г., София - Художествена гимнастика

Моника Георгиева 12 г., Кюстендил - Класическа китара

Моника Петрова 12 г., София - Фигурно пързаляне

Моника Симеонова 18 г., Казанлък - Лека атлетика

Моника Христова 13 г., Хасково – Бойни изкуства

Моника Христова 16 г., Белене - Краезнание