НАШИТЕ ДЕЦА

клуб 2008

Валентин Великов 17 г., Варна - Акробатичен рокендрол

Валентин Гулев 13 г., Белене - Борба

Валентин Димитров 13 г., Козлодуй – Бойни изкуства

Валентин Крумов 16 г., Харманли – Бойни изкуства

Валери Цекин 15 г., Перник - Футбол

Ванеса Цветкова 10 г., Казанлък - Народно пеене, Популярна музика

Васил Василев 17 г., Ботевград - Баскетбол

Васил Йорданов 9 г., Сливен - Математика

Васил Минков 9 г., Чирпан - Пиано

Василена Цолова 12 г., с. Трудовец, обл. София - История

Василена Шопова 12 г., Пловдив - Спортна гимнастика

Вася Стоименова 18 г., Ихтиман - Биатлон

Велико Тушев 13 г., Русе - Спортна гимнастика

Велина Личовска 10 г., Пловдив - Плуване

Велина Павлова 15 г., Трявна – Изобразително изкуство

Велислав Вълчев 16 г., Варна - Спортна гимнастика

Венцислав Абрашев 17 г., Исперих - Футбол

Венцислав Айдарски 17 г., Сандански - Плуване

Венцислав Стоев 16 г., Ботевград - Баскетбол

Вера Йорданова 14 г., Свищов – Изобразително изкуство

Вера Йорданова 14 г., Свищов – Хандбал

Вероника Гаджева 15 г., Велинград - Спортни танци

Вероника Лазицкая 18 г., Плевен – Приложни изкуства

Вероника Симова 12 г., София - Художествена гимнастика

Весела Димова 15 г., Пазарджик - Спортни танци

Весела Кучева 18 г., Плевен – Приложни изкуства, Литература

Веселейла Янакиева 10 г., София – Изобразително изкуство

Веселин Алексиев 11 г., Белене - Хандбал

Веселин Иванов 13 г., Казанлък - Акордеон

Вивиян Цанева 9 г., Бургас - Спортни танци

Виктор Митев 17 г., Варна - Лека атлетика

Виктор Петров 17 г., Плевен – Приложни изкуства

Виктор Радивчев 14 г., Варна - Математика

Виктория Василенко 16 г., София - Пиано

Виктория Желева 15 г., Стара Загора - Бадминтон

Вили Бангова 12 г., Пловдив - Художествена гимнастика

Вилислава Коларова 10 г., Батак - Народно пеене

Вилия Тодорова 15 г., Сливен - Лека атлетика

Виолета Йорданова 14 г., София - История

Виолета Колева 18 г., София - Цигулка

Витали Барзов 12 г., Враца - Безопасност на движението

Владимир Босилков 13 г., Белене - Борба

Владимир Врабчарски 10 г., София – Бойни изкуства

Владимир Данаилов 7 г., Пазарджик – Бойни изкуства

Владимир Зографски 15 г., Самоков – Ски-скокове

Владимир Тушев 10 г., Русе – Спортна гимнастика

Владимир Шишков 11 г., Стара Загора – Бадминтон

Владимира Иванова 15 г., София – Литература

Въльо Стойков 12 г., Раднево – Борба