НАШИТЕ ДЕЦА

клуб 2008

Адам Фекете 9 г., София - Изобразително изкуство

Адриана-Мария Манасиева 15 г., София - Балет

Айлин Хасанова 15 г., Разград - Изобразително изкуство

Аксения Янева 17 г., Благоевград - Литература

Алберт Ангелов 11 г., с. Галиче, обл. Враца - Математика

Алекс Иванов 15 г., София - Футбол

Александра Иванова 15 г., София - Литература

Александра Пенева 10 г., Попово - Математика

Александра Соколова 12 г., Смолян - Плуване

Александра Чепишева 10 г., Шумен - Изобразително изкуство

Александрина Борисова 17 г., Кюстендил - Изобразително изкуство

Александър Александров 18 г., София - Гребане

Александър Ботев 17 г., София - Математика

Александър Георгиев 12 г., Смолян - Плуване

Александър Георгиев 9 г., Пловдив - Популярна музика

Александър Иванов 7 г., Стамболийски - Бойни изкуства

Александър Коларски 19 г., Монтана - Информатика и Информационни технологии

Александър Стоев 14 г., Пловдив - Картинг

Александър Стоянов 12 г., Габрово - Бойни изкуства

Александър Трифонов 17 г., Етрополе - Изобразително изкуство

Ана Караджова 14 г., София - Плуване

Ана-Мария Янакиева 10 г., Варна - Популярна музика

Ангел Грънчов 17 г., Елин Пелин - Футбол

Ангел Иванов 7 г., Кърджали - Мотоцеклитизъм

Ангел Караньотов 14 г., София - Мотоцеклитизъм

Ангел Найденов 18 г., София - История

Ангелина Тандова 12 г., с. Габровица, обл. Пазарджик - Народно пеене

Анджела Руменова 10 г., Белене - Хандбал

Андон Богданов 14 г., Казанлък - Колоездене

Андреа Йовева 12 г., Кюстендил - История

Андреа Христов 9 г., София - Футбол

Андреан Петров 14 г., София - Лека атлетика

Андриана Тутовска 17 г., Бяла Слатина - Илюзионно изкуство

Анелия Никифорова 16 г., София - Литература

Анна Гаргова 12 г., Велинград - Плуване

Анна Петрова 16 г., Плевен - Изобразително изкуство

Анна Първанова 10 г., Пловдив - Изобразително изкуство, Литература

Антоан Гарев 18 г., Плевен - Биология

Антон Борисов 14 г., София - История

Антония Ангелова 12 г., Търговище - Изобразително изкуство, Модерен балет

Антония Лавчиева 11 г., Пловдив - Художествена гимнастика

Апостол Атанасов 13 г., Велико Търново - Математика

Апостол Савов 11 г., Плевен - Изобразително изкуство

Апостол Шидеров 16 г., Свиленград - Колоездене

Асен Хинов 16 г., София - Китара

Атанас Андонов 11 г., Пловдив - Математика

Атанас Атанасов 11 г., Н. Загора - Бойни изкуства

Атанас Янев 14 г., Пловдив - Бойни изкуства

Беатрис Петелкова 14 г., София - Волейбол

Беатриче Генчева 15 г., София - Модерен петобой, Плуване

Биляна Христова 15 г., Благоевград - Литература, Народни инструменти, Народно пеене

Бистра Старейшинска 10 г., София - Художествена гимнастика

Благой Калоферов 18 г., Пазарджик - Физика

Богдана Петрова 16 г., Пловдив – Популярна музика

Божидар Краев 11 г., Враца - Футбол

Божидар Любенов 16 г., Велико Търново - Спортно катерене

Божидар Николов 12 г., София – Бойни изкуства

Божидар Стефанов 12 г., Момчилград - Тенис на маса

Божидария Енчева 10 г., Стара Загора - Тенис

Борис Борисов 13 г., Ловеч - Футбол

Борис Малинов 14 г., София - История

Борис Петков 9 г., Пловдив - Пиано

Борислав Радулов 9 г., София – Бойни изкуства

Борислава Дамянова 14 г., Мездра – Изобразително изкуство

Борислава Колева 16 г., София - Литература, Философия

Борислава Топалова 13 г., Смолян - Плуване

Боряна Костова 12 г., Благоевград - Тенис на маса

Боряна Сертеева 10 г., Шумен - Шахмат

Боян Вълчев 12 г., Велико Търново - Математика

Бояна Томова 9 г., Велико Търново - Плуване

Валентин Великов 17 г., Варна - Акробатичен рокендрол

Валентин Гулев 13 г., Белене - Борба

Валентин Димитров 13 г., Козлодуй – Бойни изкуства

Валентин Крумов 16 г., Харманли – Бойни изкуства

Валери Цекин 15 г., Перник - Футбол

Ванеса Цветкова 10 г., Казанлък - Народно пеене, Популярна музика

Васил Василев 17 г., Ботевград - Баскетбол

Васил Йорданов 9 г., Сливен - Математика

Васил Минков 9 г., Чирпан - Пиано

Василена Цолова 12 г., с. Трудовец, обл. София - История

Василена Шопова 12 г., Пловдив - Спортна гимнастика

Вася Стоименова 18 г., Ихтиман - Биатлон

Велико Тушев 13 г., Русе - Спортна гимнастика

Велина Личовска 10 г., Пловдив - Плуване

Велина Павлова 15 г., Трявна – Изобразително изкуство

Велислав Вълчев 16 г., Варна - Спортна гимнастика

Венцислав Абрашев 17 г., Исперих - Футбол

Венцислав Айдарски 17 г., Сандански - Плуване

Венцислав Стоев 16 г., Ботевград - Баскетбол

Вера Йорданова 14 г., Свищов – Изобразително изкуство

Вера Йорданова 14 г., Свищов – Хандбал

Вероника Гаджева 15 г., Велинград - Спортни танци

Вероника Лазицкая 18 г., Плевен – Приложни изкуства

Вероника Симова 12 г., София - Художествена гимнастика

Весела Димова 15 г., Пазарджик - Спортни танци

Весела Кучева 18 г., Плевен – Приложни изкуства, Литература

Веселейла Янакиева 10 г., София – Изобразително изкуство

Веселин Алексиев 11 г., Белене - Хандбал

Веселин Иванов 13 г., Казанлък - Акордеон

Вивиян Цанева 9 г., Бургас - Спортни танци

Виктор Митев 17 г., Варна - Лека атлетика

Виктор Петров 17 г., Плевен – Приложни изкуства

Виктор Радивчев 14 г., Варна - Математика

Виктория Василенко 16 г., София - Пиано

Виктория Желева 15 г., Стара Загора - Бадминтон

Вили Бангова 12 г., Пловдив - Художествена гимнастика

Вилислава Коларова 10 г., Батак - Народно пеене

Вилия Тодорова 15 г., Сливен - Лека атлетика

Виолета Йорданова 14 г., София - История

Виолета Колева 18 г., София - Цигулка

Витали Барзов 12 г., Враца - Безопасност на движението

Владимир Босилков 13 г., Белене - Борба

Владимир Врабчарски 10 г., София – Бойни изкуства

Владимир Данаилов 7 г., Пазарджик – Бойни изкуства

Владимир Зографски 15 г., Самоков – Ски-скокове

Владимир Тушев 10 г., Русе – Спортна гимнастика

Владимир Шишков 11 г., Стара Загора – Бадминтон

Владимира Иванова 15 г., София – Литература

Въльо Стойков 12 г., Раднево – Борба

Габриела Евтимова 18 г., Варна – Пиано

Габриела Кишева 8 г., Русе – Изобразително изкуство

Габриела Томова 14 г., София – Плуване

Георги Бойкин 15 г., Пловдив – Пиано

Георги Гайдарджиев 18 г., Благоевград – Канадска борба

Георги Ганев 15 г., Велинград – Спортни танци

Георги Генов 16 г., София – Химия

Георги Георгиев 14 г., Благоевград – Информатика

Георги Гуляшки 12 г., София – Математика

Георги Джингов 11 г., Поморие – Ветроходство

Георги Зенопян 16 г., Хасково – Информационни технологии

Георги Керемидов 9 г., Пазарджик – Тенис

Георги Кърджалийски 18 г., Септември – Физика, Астрономия, Информатика и Информационни технологии

Георги Леков 13 г., София – Пиано

Георги Милтиядов 10 г., Бургас – Пиано, поп пеене

Георги Николов 16 г., Ботевград – Баскетбол

Георги Тачков 11 г., Русе – Картинг

Георги Христов 15 г., София – Моделиране

Георгия Кадоглу 10 г., Варна – Плуване

Георгос Цветков 8 г., Плевен – Изобразително изкуство

Гергана Борисова 10 г., Враца – Спортни танци

Гергана Витанова 18 г., Плевен – Бойни изкуства

Гергана Главурова 10 г., София – Плуване

Гергана Николова 9 г., София – Художествена гимнастика

Гергана Палийска 13 г., с. Габровица, обл. Пазарджик - Народно пеене

Григор Димитров 17 г., Хасково – Тенис на корт

Гюлнар Али 15 г., с. Устрен, обл. Кърджали – Литература

Гюрхан Шабан 17 г., Хасково – Бойни изкуства

Дамяна Радионова 15 г, Русе – Литература

Даниел Златков 16 г., Кюстендил – Изобразително изкуство

Даниел Цветков 10 г., София – Шахмат

Даниела Динева 18 г., Стара Загора – Бойни изкуства

Дара Цветанова 15 г., Русе – Спортни танци

Дарена Светослава Димитрова 11 г., Дряново – Акордеон

Дарена Сиркова 14 г., София – Шахмат

Дебора Матева 12 г., Велико Търново – Математика

Дейвид Данев 14 г., Русе – Спортни танци Д

Делчо Раев 18 г., Кърджали – Волейбол

Деляна Генова 11 г., Стражица – Литература

Денис Кирилов 15 г., Белене – Борба

Денислав Иванов 10 г., София – Бойни изкуства

Денислав Недев 10 г., Русе – Математика

Денислав Станчев 8 г., Стара Загора – Футбол

Деница Драгиева 12 г., София – Шахмат

Деница Иванова 11 г., Омуртаг – Изобразително изкуство, Литература

Деница Христова 12 г., София – Физика

Десислава Зоин 7 г., Сливен – Изобразително изкуство

Дженгис Ибраим 13 г., с. Средище, обл. Силистра – Народно пеене

Джулиана Колева 12 г., Шумен – Шахмат

Диан Радев 18 г., Бургас – Футбол

Дивна Станчева 11 г., Русе – Популярна музика

Диляна Димитрова 16 г., Пловдив – Лека атлетика

Диляна Илиева 17 г., Хасково – Литература

Димитър Василев 7 г., Стара Загора – Популярна музика

Димитър Дановски 17 г., Велинград – Канадска борба

Димитър Диков 13 г., София – История

Димитър Димитров 16 г., Варна – Информатика

Димитър Добриков 17 г., с. Овчеполци, обл. Пазарджик - Литература

Димитър Караджов 16 г., Пазарджик – Театър

Димитър Кулов 14 г., Шумен – Футбол

Димитър Манолов 11 г., Пловдив – Плуване

Димитър Попов 12 г., Пловдив – Пиано

Димитър Христов 18 г., София – Математика, Физика

Димитър Цветков 14 г., Варна - Лека атлетика

Димчо Станев 16 г., София – Изобразително изкуство

Дина Ел Шарафи 9 г., Стара Загора – Бойни изкуства

Добри Николов 8 г., Бургас – Бойни изкуства

Добрин Проданов 16 г., Пловдив – Математика

Добринка Симеонова 17 г., Смолян – Астрономия

Добромир Курдоманов 10 г., Силистра – Пиано

Доника Шивачева 9 г., Ямбол – Шахмат

Драгомир Кунов 11 г., Враца – Математика

Драгомир Стаменов 7 г., Варна – Футбол

Ева Вълчева 15 г., София – Фотография

Евгени Владимиров 18 г., Стара Загора – Физика и астрономия

Евелина Андреева 17 г., Ардино – Волейбол

Екатерина Георгиева 8 г., Пловдив – Цигулка

Елена Рашева 17 г., София – Спортна аеробика

Елена Тупарова 9 г., Благоевград – Изобразително изкуство

Елеонела Горанова 8 г., Поморие – Спортни танци

Елеонора Ризова 10 г., Кюстендил – Бойни изкуства

Елизабет Димитрова 16 г., Кюстендил – Изобразително изкуство

Елизар Цветков 16 г., Пловдив – Химия, Биология

Елица Атанасова 9 г., Велико Търново – Математика

Елица Димитрова 12 г., Пловдив – Популярна музика

Елица Чорбаджийска 16 г., Кюстендил – Изобразително изкуство

Емилиян Рогачев 12 г., София - Математика

Ениз Караджа 18 г., Сливен - Информатика

Ерсин Георгиев 17 г., Исперих - Футбол

Есра Шабан 9 г., с. Беловец, обл. Разград - Народно пеене

Естер Мичева 14 г., София - Баскетбол

Живко Димов 13 г., Варна - Хандбал

Живко Жечев 15 г., Шумен - Математика

Здравко Димитров 17 г., Балчик - Лека атлетика

Златина Здравкова 14 г., Исперих - Литература

Златка Димитрова 18 г., Варна – Популярна музика

Златомира Кулчева 18 г., Горна Оряховица - Литература

Ива Делева 10 г., София - Спортна гимнастика

Ива Добрева 8 г., Велико Търново - Състезателно катерене

Ива Илчева 14 г., София - Аеробна гимнастика

Ива Николова 9 г., Перник – Изобразително изкуство

Ива Николова 9 г., Перник – Математика

Ива-Мария Савчева 9 г., Плевен – Приложни изкуства

Ивайла Бодурова 12 г., Пазарджик - Лека атлетика

Ивайло Вутов 10 г., Враца - Математика

Ивайло Вътов 18 г., София - Лека атлетика

Ивалин Петков 18 г., Тетевен – Горско стопанство

Иван Иванов 17 г., Николаево - Биология

Иван Караджов 11 г., Пазарджик - Спортни танци

Иван Касабов 14 г, Бургас - Пиано

Иван Кунев 14 г., Велико Търново - Математика

Иван Мазнейски 15 г., Благоевград - Бокс

Иван Марков 16 г., Ботевград - Баскетбол

Иван Пеев 10 г., Велико Търново - Математика

Иван Петров 10 г., Монтана - Мотоциклетизъм

Иван Руньов 16 г. , Ботевград - Баскетбол

Иван Савов 12 г., Силистра - Литература

Иван Тодоров 18 г., Ботевград - Техническо чертане

Иван Ценов 11 г., Царево - Математика

Иван Чолаков 10 г., Велико Търново - Математика

Иван Янков 17 г., Бяла - Пиано

Иванка Георгиева 15 г., Пазарджик - Спортни танци

Ивелин Събев 11 г., Белене - Борба

Ивелин Тонев 10 г., Белене - Борба

Ивелина Илиева 17 г., София – Бойни изкуства

Ивелина Лилкина 17 г., София - Художествена гимнастика

Ивелина Цонева 17 г., Стара Загора – Популярна музика

Ивена Ангелова 14 г., Силистра - Народно пеене

Ивета Станчева 16 г., Силистра - Литература

Иво Атанасов 18 г., Свиленград – Бойни изкуства

Ивон Матева 11 г., Велико Търново - Математика

Изабел Ризова 9 г., Кюстендил – Бойни изкуства

Илия Стоев 16 г., Варна - Футбол

Илиян Георгиев 15 г., Тутракан - Футбол

Илиян Калинов 9 г., Велико Търново - Спортни танци

Илияна Чиплакова 10 г., с. Момина Клисура, обл. Пазарджик - Модерни танци

Ина Игнатова 13 г., Кюстендил – Информационни технологии

Ина Игнатова 13 г., Кюстендил – Народно приложно изкуство

Ина Рохас 9 г., Русе – Математика, Информационни технологии

ирил Кафадаров 14 г., Пловдив - Информатика

Ирина Тошева 15 г., Враца - Безопасност на движението

Исмаил Мехмед 12 г., Момчилград - Тенис на маса

Йоан Петров 10 г., Белене - Хандбал

Йоана Енчева 16 г., Разград - Модерен балет

Йоана Йорданова 16 г., Шумен – Шахмат, Математика

Йордан Денчев 18 г., София - Илюзионно изкуство

Йордан Димитров 17 г., Велико Търново - Футбол

Йорданка Иванова 14 г., Варна - Лека атлетика

Йорданка Йорданова 12 г., Пазарджик - Спортни танци

Калина Петрова 14 г., Пловдив – Информатика, Математика

Калинка Колева 13 г., Бургас - Литература

Калинка Пиргова 15 г., Самоков – Изобразително изкуство

Калоян Генков 17 г., София - ИТ, Математика, Физика, Астрономия

Калоян Паунов 10 г., Велико Търново - Математика

Калоян Христов 10 г., София - Шахмат К

Камелия Николова 8 г., Пазарджик - Народно пеене

Камелия Пенкова 10 г., Русе – Изобразително изкуство

Камен Минков 16 г., Велико Търново - Лека атлетика

Карен Мадоян 13 г., Варна - Футбол Катрин Крем 13 г., София - Математика

Катя Добрева 10 г., Пловдив - Художествена гимнастика

Киара Маджарова 8 г., Бургас - Художествена гимнастика

Киприан Бербатов 12 г., Благоевград - Шахмат

Кирил Голов 9 г., Сандански - Математика К

Кирил Панев 17 г., София – Изобразително изкуство

Константин Николов 16 г., Пловдив - Литература

Красимир Иванов 17 г., Горна Оряховица - Хандбал

Красимир Рашков 12 г., Дряново - Туристическо и коло- ориентиране

Красимир Томанов 18 г., Дупница – Бойни изкуства

Криста Иванова 18 г., Димитровград - Пиано

Кристиан Костов 10 г., Плевен – Изобразително изкуство

Кристиан Костов 10 г., Плевен – Математика

Кристиана Генчева 15 г., Кърджали - Литература

Кристин Башур 15 г., Разград - История

Кристин Пироева 10 г., Белене - Хандбал

Кристина Герчева 9 г., Етрополе – Изобразително изкуство

Кристина Гочева 13 г., Пловдив - Литература

Кристина Минчева 13 г., Пловдив - Литература

Кристина Николова 8 г., Бургас – Бойни изкуства

Кристина Хинова 18 г., София - Цигулка

Кристиян Бонев 15 г., Бургас - Математика

Кристиян Василев 8 г., София - Шахмат

Кристиян Стойнов 14 г., Стара Загора – Бойни изкуства

Кристиян Стоянов 10 г., Берковица - Спортно ориентиране

Кристиян Фиданов 14 г., Пловдив - Фехтовка

Кристияна Петрова 8 г., Варна - Спортна гимнастика

Крум Крумов 17 г., Стара Загора – Бойни изкуства

Лариса Трифонова 18 г., Монтана – Изобразително изкуство

Леон Сухов 15 г., Стара Загора - Борба

Лидия Димитрова 8 г., Пловдив - Художествена гимнастика

Лили Богданова 14 г., София - Пиано

Лилия Вачкова 18 г., София - История

Лилия Димитрова 9 г., Пловдив – Популярна музика

Лилия Живкова 16 г., Варна - Лека атлетика

Лилия Тунева 9 г., Пловдив - Спортна гимнастика

Лилиян Михайлов 14 г., Стара Загора - Бадминтон

Лиляна Йончева 6 г., Враца – Изобразително изкуство

Лора Сачанска 12 г., Перник - Народно пеене

Луиза-Мария Русинова 16 г., София - Гребане

Любомира Богданова 16 г., Елин Пелин – Изобразително изкуство

Любомира Вушева 7 г., Ботевград – Популярна музика

Любослав Панчев 17 г., София - Математика

Людмил Георгиев 18 г., Плевен - Билярд

Людмила Савова 10 г., Белене - Хандбал

Майкъл Иванов 11 г., Троян - Мотоциклетизъм

Майя Стоилова 17 г., София – Изобразително изкуство

Мануела Георгиева 11 г., Ловеч - Пиано

Маргарит Георгиев 15 г., Габрово - Футбол

Маргарита Белемезова 12 г., Николаево – Изобразително изкуство

Мариела Апостолова 10 г., Пловдив - Народно пеене

Марин Иванов 18 г., Благоевград – Информатика, Информационни технологии

Марио Георгиев 8 г., Поморие - Спортни танци

Марио Димитров 15 г., София - Хандбал

Марио Илиев 10 г., Димитровград - Математика

Марио Угляров 15 г., София - Хандбал

Мария Васова 10 г., Берковица - Шахмат

Мария Гаралова 11 г., Ракитово - Литература

Мария Георгиева 11 г., Асеновград - Народно пеене

Мария Десислава Димитрова 11 г., Дряново - Акордеон

Мария Димова 13 г., Русе – Бойни изкуства

Мария Енчева 14 г., София - Народно пеене

Мария Загорчева 18 г., Бургас - Литература

Мария Кондакова 18 г., Елена - Икономика

Мария Марева 10 г., Бургас - Художествена гимнастика

Мария Марчева 13 г., Разлог – Бойни изкуства

Мария Милева 16 г., Благоевград – Биология, Химия

Мария Николова 17 г., Казанлък – Изобразително изкуство

Мария Панайотова 15 г., Пазарджик - Лингвистика

Мария Петкова 17 г., Кърджали - Математика

Мария Тодорова 9 г., София - Художествена гимнастика

Мария-Десислава Плачкова 11 г., Кюстендил – Бойни изкуства

Мария-Йоана Тенева 9 г., Казанлък - Пиано Мартин Аспарухов 16 г., София - Лека атлетика

Мартин Владимиров 8 г., София – Народни инструменти

Мартин Вутов 16 г., Ботевград - Баскетбол

Мартин Дафинов 16 г., Димитровград - Пиано

Мартин Димитров 19 г., Монтана – Информатика, Информационни технологии

Мартин Златков 17 г., Кюстендил – Изобразително изкуство

Мартин Карлюков 9 г., Пловдив - Математика

Мартин Михайлов 10 г., Русе - Математика

Мартина Йовкова 11 г., Горна Оряховица – Изобразително изкуство

Мартина Камбурова 11 г., София – Популярна музика

Мартина Чанева 16 г., София - Цигулка

Мая Петрова 13 г., Казанлък - Информационни технологии

Мелани Янкова 12 г., Пловдив - Крос

Миглена Спасова 15 г., Русе - Спортни танци

Мила Ганецовска 10 г., Враца - Спортни танци

Милен Господинов 18 г., София - Спортна акробатика

Милена Великова 13 г., Варна - Математика

Милена Миткова 18 г., София – Лека атлетика

Милена Шаркова 11 г., Кърджали – Изобразително изкуство

Милеслава Богданова 18 г., Г. Делчев - Литература

Мими Великова 17 г., Силистра - Литература

Минчо Джагълов 14 г., Казанлък - Колоездене

Мира Ненчева 15 г., София – Биология, Химия

Мирела Занева 17 г., София - Литература

Мирела Кисьова 14 г., Габрово - История

Мирела Станчева 14 г., Айтос - Аеробика

Мирослав Иванов 17 г., Разград – Тежка атлетика

Митко Гръклянов 14 г., Пловдив - Химия Михаел Гиздарски 16 г., Тетевен - Футбол

Михаел Михалев 14 г., Добрич – Изобразително изкуство

Михаел Петров 16 г., София - Водна топка

Михаела Георгиева 10 г., Велико Търново - Литература

Михаела Иванова 6 г., Добрич - Народни танци

Михаела Тончева 8 г., Шумен – Театър, Литература

Михаил Казаков 18 г., Козлодуй - Плуване

Михаил Кънчев 11 г., Бургас – Бойни изкуства

Мона Виделова 10 г., Пазарджик - Спортни танци

Моника (СК “Левски – София”) 9 г., София – Художествена гимнастика

Моника Ведричкова 17 г., София - Художествена гимнастика

Моника Георгиева 12 г., Кюстендил - Класическа китара

Моника Петрова 12 г., София - Фигурно пързаляне

Моника Симеонова 18 г., Казанлък - Лека атлетика

Моника Христова 13 г., Хасково – Бойни изкуства

Моника Христова 16 г., Белене - Краезнание

Надежда Стоилова 13 г., София - Народно пеене

Надежда Стойчева 11 г., Стара Загора – Изобразително изкуство

Надя Богословова 10 г., Търговище – Изобразително изкуство

Назифе Бекир 17 г., с. Меричлери, обл. Хасково – Бойни изкуства

Наталия Генчева 13 г., Полски Тръмбеш – Изобразително изкуство

Наталия Тодорова 15 г., Пловдив - Цигулка

Нели Ганчева 13 г., с. Трудовец, обл. София - Информационни технологии

Нелиан Николова 17 г., Монтана – Популярна музика

Нестор Несторов 12 г., Дългопол - Борба Никол Колева 9 г., Враца - Литература

Никол Радукова 16 г., Казанлък - Водомоторен спорт

Никола Божинов 13 г., с. Дамяница, обл. Благоевград - Математика

Никола Врачев 7 г., София - Фигурно пързаляне

Никола Димитров 13 г., Пловдив - Плуване

Никола Костадинов 10 г., Бургас - Математика

Никола Лилов 7 г., София – Изобразително изкуство

Николай Братанов 13 г., Харманли - Футбол

Николай Георгиев 7 г., Търговище – Популярна музика

Николай Колев 16 г., Айтос - Мотоциклетизъм

Николай Николов 16 г., Перник - Лингвистика

Николай Ниновски 15 г., София - Информационни технологии

Николай Фердов 15 г., Сливен - Лека атлетика

Николета Анкова 18 г., Пловдив – Виолончело, Модерен балет

Николета Николова 17 г., Русе - Литература

Нурай Халим 14 г., Момчилград - Тенис на маса

Нурджан Сали 17 г., с. Средище, обл. Силистра - Народно пеене

Олга-Теодора Тодорова 14 г., Пловдив – Изобразително изкуство

Олег Гълъбов 18 г., София - Лека атлетика

Осман Хюсейн 18 г., Разград – Бойни изкуства

Павел Димитров 17 г., Велико Търново - Шахмат

Павел Павлов 18 г., Тетевен – Горско стопанство

Павел Стефанов 11 г., Трявна – Изобразително изкуство

Павлика Дуцолова 9 г., Гулянци - Цигулка

Павлина Георгиева 13 г., Смолян - Спортни танци

Паолина Попова 10 г., София - Изобразително изкуство

Паолина Попова 10 г., София - Фигурно пързаляне

Персиян Димитров 16 г., Монтана - Народно пеене

Персиян Петров 12 г., Плевен – Приложни изкуства

Петко Христов 9 г., София – Изобразително изкуство

Петко Христов 9 г., София – Футбол

Петър Алексиев 16 г., Костинброд – Пиано, Композиране

Петър Владов 15 г., София - Хандбал

Петър Димитров 15 г., Казанлък - Колоездене

Петър Димов 13 г., Пловдив - Пиано

Петър Иванов 14 г., Варна - Футбол

Петър Пенков 12 г., София - Математика

Петър Петров 10 г., Добрич – Литература, Изобразително изкуство

Петър Петров 14 г., Лом – Популярна музика

Петьо Антов 14 г., с. Галиче, обл. Враца - Народни танци

Петя Даскалова 13 г., Перник – Популярна музика

Петя Косева 18 г., Шумен - История

Петя Мичева 18 г., Пазарджик – Математика, Информатика

Петя Петрова 13 г., Търговище – Популярна музика

Петя Симеонова 10 г., с. Габровица, обл. Пазарджик - Народно пеене

Петя Сотирова 13 г., Кюстендил - Литература

Петя Христова 16 г., София - Пиано

Пламен Бонджолов 10 г., Белене - Хандбал

Пламен Дончев 16 г., Ботевград - Баскетбол

Пламен Михайлов 17 г., Монтана - Информатика, Техническо чертане, Математика

Пламен Стоянов 6 г., Стара Загора - Скокове на батут

Пламена Пламенова 11 г., Стара Загора - Спортни танци

Планимир Дафинов 16 г., Ботевград - Баскетбол

Полимир Цолов 17 г., Ботевград - Баскетбол

Полина Цанева 15 г., Търговище - Литература

Поля Ангелова 12 г., София - Астрономия

Поля Ангелова 16 г., Елин Пелин – Изобразително изкуство

Преслав Пенков 6 г., Русе – Изобразително изкуство

Преслав Петков 16 г. , Ботевград - Баскетбол

Преслав Чоранов 11 г., Белене - Хандбал

Рада Войводова 17 г., София - Изобразително изкуство, Анимация

Радина Таскова 13 г., Белене – Изобразително изкуство

Радослав Димитров 15 г., Велико Търново - Шахмат

Радослав Недков 11 г., Белене - Борба

Радослав Стефанов 11 г., Варна - Лека атлетика

Радослав Янков 19 г., Чепеларе - Сноуборд

Радостин Стойчев 7 г., Варна - Футбол

Радостина Джалева 16 г., Благоевград - Биология, Химия, Екология

Райна Андреева 15 г., София - Математика

Райна Костадинова 12 г., Габрово – Бойни изкуства

Ралица Добрева 8 г., Варна – Популярна музика

Ралица Иванова 7 г., Пловдив - Аеробика

Ралица Сомова 18 г., Пловдив - Пиано

Ралица Цанева 17 г., Горна Оряховица – Изобразително изкуство

Рая Андонова 14 г., Благоевград - Плуване

Ренета Делиагова 13 г., Габрово - Скокове на батут

Роберто Цанов 14 г., Враца - Безопасност на движението

Росита Бончева 15 г., София - Гребане

Росмари Чорбаджийска 12 г., Белене – Бойни изкуства

Ростислав Гайдарски 11 г., Белене - Хандбал

Рудолф Ефремов 18 г., София – Гражданско образование

Румен Воденичаров 11 г., София - Литература

Румен Христов 15 г., Шумен – Математика, Информационни технологии

Румяна Гавадинова 14 г., Пловдив - Виолончело

Самуил Ганчев 13 г., София - История

Сарина Сапожникова 11 г., Белене - Хандбал

Светлин Йотов 11 г., Ботевград – Изобразително изкуство

Светлин Йотов 11 г., Ботевград – Информационни технологии

Светослав Мишев 13 г., Летница – Изобразително изкуство

Светослав Тодоров 17 г., Добрич - Пиано

Севгюзел Добрева 14 г., с. Средище, обл. Силистра - Информационни технологии

Севил Еминова 15 г., Свищов – Физика, Астрономия Семирай Късоолу 18 г.,

Севлиево - Лингвистика Силвия Митева 15 г., Стара Загора - Биология

Силвия Стоянова 16 г., Шумен - Литература

Симеон Стефанов 14 г., Летница – Изобразително изкуство

Симеон Филипов 18 г., Шумен - Информационни технологии

Симона Борисова 15 г., Велико Търново - Плуване

Симона Стоянова 11 г., Шумен – Бойни изкуства

Симонета Иванова 11 г., Плевен - Шахмат

Сия Стоянова 9 г., София - Фигурно пързаляне

Сияна Миранджева 9 г., София - Шахмат

Славина Калканджиева 14 г., Варна – Популярна музика

Славина Котова 18 г., София - История

Снежана Димитрова 13 г., Ловеч – Изобразително изкуство

Снежана Йорданова 16 г., Смолян - Туристическо ориентиране

Снежана Фердинандова 16 г., Етрополе – Изобразително изкуство

Соня Бохосян 13 г., Пловдив - Театър

София Михайлова 9 г., София - Фигурно пързаляне

София Попниколова 18 г., София - История

София Рангелова 9 г., София - Художествена гимнастика

София Тинева 10 г., Търговище – Изобразително изкуство

Спас Керимов 16 г., Септември - Биология

Станимир Халаджов 10 г., Русе - Математика

Станимира Петрова 18 г., Асеновград – Бойни изкуства

Станислав Змийчаров 12 г., Пазарджик – Бойни изкуства

Станислава Бойчева 17 г., Бургас – Бойни изкуства

Стела Спасова 9 г., Пловдив – Бойни изкуства

Стелияна Лехчанска 17 г., Кюстендил – Изобразително изкуство

Стелияна Николова 12 г., Търговище - Балет

Стелияна Христова 14 г., Горна Оряховица - Популярна музика

Стелян Русев 13 г., Варна - Лека атлетика

Стефан Вутов 13 г., Ботевград - Информационни технологии

Стефан Енев 16 г., Казанлък - Лека атлетика

Стефан Иванов 13 г., Габрово - Математика

Стефан Иванов 16 г., София - Бокс

Стефан Илиев 15 г., Пловдив - Крос

Стефан Личовски 12 г., Пловдив - Спортна гимнастика, Скокове във вода, Плуване

Стефан Трифонов 15 г., Каварна - Тенис на корт

Стефани Гачева 15 г., София - Езда

Стоил-Богдан Григоров 7 г., София – Бойни изкуства

Стоимен Христов 16 г., Ботевград - Баскетбол

Стоян Караманов 16 г., Благоевград - Бокс

Тамер Исмаил 8 г., с. Звездел, обл. Кърджали - Шах

Татяна Илиева 18 г., Благоевград - Бокс

Татяна Стоянова 9 г., Исперих - Народно пеене

Теа Николова 15 г., Варна - Литература

Теодор Александров 16 г., Варна - Тенис на маса

Теодор Великов 14 г., Горна Оряховица – Изобразително изкуство

Теодор Докторов 12 г., Добрич - Народни инструменти

Теодора Драганова 9 г., Велико Търново - Спортни танци

Теодора Тинчева 13 г., Летница – Изобразително изкуство

Тина Дончева 16 г., София - Литература

Тина Теофилова 13 г., Плевен – Бойни изкуства

Тихомир Недев 18 г., Казанлък - ИТ

Тодор Тодоров 18 г., Тетевен – Горско стопанство

Тодор Христов 15 г., Бургас – Бойни изкуства

Тодор Хубчев 14 г., Плевен - Ударни инструменти

Тодор Язовалийски 13 г., Благоевград - Народни инструменти

Томас Иванов 13 г., Враца - Безопасност на движението

Томина Томова 12 г., Козлодуй – Бойни изкуства

Тони Ботева 15 г., София - Гребане

Тони Генов 13 г., Свиленград - Шахмат

Тоня Костова 15 г., Плевен - Боче

Турхан Мустафов 16 г., Търговище - Народно пеене

Филип Ташев 8 г., Ботевград - Математика

Халиме Ахмед 9 г., с. Самуил, обл. Разград - Изобразително изкуство

Харалан Добрев 17 г., Пазарджик - История

Хасан Караюмер 18 г., Разград - Борба

Христина Живкова 13 г., София – Популярна музика

Христина Иванова 11 г., Шумен - Литература

Христина Петкова 15 г., Кърджали - Лингвистика

Християна Георгиева 13 г., Бургас - Математика

Християна Цонкова 10 г., Велико Търново - Народно пеене

Христо Бошнаков 15 г., София – Лингвистика, Аерокосмически технологии

Христо Василев 10 г., Етрополе – Изобразително изкуство

Христо Михалков 18 г., Дупница – Бойни изкуства

Цвета Донкова 8 г., София - Фигурно пързаляне

Цвета Христова 11 г., Габрово – Изобразително изкуство

Цветелина Славева 17 г., Дупница – Бойни изкуства

Цветелина Цветанова 9 г., София - Художествена гимнастика

Цветелина Янева 18 г., Димитровград - Пиано

Цветислав Андреев 13 г., Плевен – Приложни изкуства

Цветомир Ангелов 15 г., Враца - Футбол

Цветомир Събков 9 г., Мездра - Лека атлетика

Чавдар Арабаджиев 19 г., Димитровград - Математика

Юлиян Ценов 15 г., Банкя - Стрелба с лък

Яна Данова 11 г., Тетевен – Информатика, История

Яна Матеева 12 г., София - Информатика

Яница Боянова 12 г., Благоевград - Народно пеене

Ясен Трифонов 15 г., Пловдив - Информатика

Яцек Янков 15 г., Русе - Спортни танци